پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۴۱۷۶
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۳۹۹ - ۲۲:۲۴
امضاء یادداشت تفاهم شرکت مادر تخصصی ساتکاب و سازمان منطقه آزاد انزلی در خصوص همکاری جهت حمایت از تولید داخلی و توسعه صادرات تجهیزات و خدمات فنی و مهندسی صنعت آب و برق و محصولات حاصل از تبدیل و به کارگیری انرژی به کشورهای حوزه اوراسیا منعقد شد.
به گزارش خبرنگار اقتصادی گیتی آنلاین، صبح روز سه شنبه، دهم تیر ماه، تفاهم نامه ای بین شرکت مادر تخصصی مدیریت ساخت و تهیه کالای آب و برق و منطقه آزاد انزلی با حضور رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت ساتکاب و مدیران همراه و رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل منطقه آزاد انزلی و تنی چند از مدیران با هدف حمایت از تولید داخل و توسعه صادرات تجهیزات و خدمات فنی مهندسی به منطقه اوراسیا در منطقه آزاد انزلی منعقد شد. 

بر اساس این گزارش، محمدولی علاءالدینی، مدیرعامل شرکت مادرتخصصی مدیریت ساخت و تهیه کالای آب و برق در این مراسم با اشاره به اینکه حمایت از تولید داخلی سرفصل فعالیتها و اقدامات این شرکت با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری و تأکید وزیر نیرو در سال 99، جهش تولید است  گفت :‌ 
 بهره وری بهینه از این فرصت برای حضور در بازارهای صادراتی با حمایت از تولیدات داخلی و هدایت آنها به بازارهای صادراتی از جمله برنامه ریزی های ساتکاب در حوزه عملکردی تلقی می شود.
 
به گفته علاءالدینی از این رو، ساتکاب در صدد است تا به جدیت در حوزه اوراسیا حضوری موفق داشته باشد و تفاهم نامه مذکور با منطقه آزاد انزلی نیز در این راستا منعقد شده است.  
این گزارش همچنین می افزاید؛ محمد ولی روزبهان رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی نیز در این مراسم گفت : منطقه آزاد انزلی دارای زیرساختهای مطلوبی در صدور کالا و خدمات فنی و مهندسی مرتبط با آن دارا هست و امیدوار است تحقق شعار حمایت از تولید داخل با انعقاد تفاهم نامه هایی مانند تفاهم نامه با شرکت ساتکاب به منظور توسعه خدمات و تجهیزات برق و آب به خارج از کشورعملیاتی شود.
 
لازم به ذکر است، در این جلسه همچنین مقرر گشت نمایندگانی مسئولیت پی گیری و عملیاتی شدن این تفاهم نامه را در قالب کارگروه در آینده ای نزدیک عهده دار شوند.
انتهای پیام/

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:مهدی صبوری نیک
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: