پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۴۲۰۰
تاریخ انتشار: ۱۲ تير ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۰
فرمانده سپاه لرستان :
فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان گفت: ساخت تندیس پاکبان یکی از بی نظیرترین کارهای شهرداری خرم‌آباد است که از آن تقدیر میکنم.

به گزارش گیتی آنلاین به نقل از  روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری خرم‌آباد، ظهر امروز شهردار خرم آباد با فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) دیدار کرد.
سردار مرتضی کشکولی در این دیدار با بیان اینکه دستان شهرداری خرم آباد را در رابطه با زیباسازی و بهسازی شهر خرم آباد می‌فشاریم اظهار داشت: نگاه شهرداری به خرم آباد یک نگاه مردمی است و باید به مناطق حاشیه نشین توجه بیشتری کرده و خدمات بیشتری ارائه کند.

وی افزود: تندیس پاکبان که توسط شهرداری ساخته و نصب شده است یکی از بی نظیرترین کارهای شهرداری خرم آباد بود که من به شخصه از این حرکت مردمی و فرهنگی تقدیر میکنم چراکه این تندیس به مردم حس خوب و انرژی مثبت میدهد.
فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان با تاکید بر اینکه باید پویش زیباسازی در محلات را راه اندازی کنیم، گفت: شهرداری باید علاقه مردم را در این رابطه طبق نظرسنجی ها در نظر بگیرد.

سردار کشکولی خاطرنشان کرد: در رابطه با زیباسازی شهر حتما به کمک شهرداری خرم‌آباد خواهیم آمد و در زمینه ساخت و نصب المان ها و تابلوهای شهدا مشارکت خواهیم کرد.

وی با اشاره به اینکه دهکده مقاومت حمزه سیدالشهدا به صورت ۲۴ ساعته برای مردم فعال است، گفت: مردم می‌توانند از امکانات این مجموعه استفاده کنند.
در ادامه این دیدار شهردار خرم آباد ضمن تقدیر از سردار کشکولی و مجموعه سپاه پاسداران به خاطر حساسیت به امور شهر و شهروندان گفت: برای احداث بازارچه های محلی و ساماندهی دستفروشان در این بازارچه ها در حال رایزنی با سرمایه گذاران هستیم، تا ضمن نظم بخشیدن به شهر در بحث ایجاد اشتغال نیز همشهریان را کمک کنیم. 
گفتنی است: در این دیدار برخی معاونین و مدیران شهرداری، شهردار خرم آباد را همراهی کردند.
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: