پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۴۲۲۷
تاریخ انتشار: ۱۵ تير ۱۳۹۹ - ۰۳:۳۲
حاجی بابایی:
وقتی نقد از قلبی پاک و برای رشد و بهتر شدن جامعه مطرح شود مورد پذیرش قرار می گیرد.


 به گزارش گیتی آنلاین به نقل ازگروه رسانه ای عقیق؛ نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی در آیین اختتامیه جشنواره مجازی سراسری شعر طنز کرونا با بیان اینکه باید نقاط قوت و ضعف هنرمندانه مطرح شود، اظهار کرد: مفاهیم مختلف با زبان طنز در شعر و نثر به خوبی بیان می‌شود.

حمید رضاحاجی بابایی با بیان اینکه هنر برای این است که مسائل جامعه را با بیانی شیرین به تصویر بکشد، یادآور شد: مسائل امروز جامعه نیازمند نقد هنرمندان است و همه ما باید مورد نقد قرار بگیریم تا بتوانیم گام‌های بلند برداریم.
نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه وقتی نقد از قلبی پاک و برای رشد و بهتر شدن جامعه مطرح می‌شود، مورد پذیرش خواهد بود، گفت: مهمترین مسئله این است که انتقاد با انصاف همراه باشد.

وی افزود: همه ما موظفیم در مسیری حرکت کنیم که با خدا و مردم صادق باشیم؛ چون هرجا انسان با انسانیت کار کند مشکلی پیش نخواهد آمد و فعالیت او هنرمندانه خواهد بود.

حاجی‌بابایی با بیان اینکه برخی کارها با خودبرتربینی انجام می‌شود، تصریح کرد: نوع تفکر بسیار مهم است و باید این را بدانیم که همه ما شبیه همدیگریم و تنها کارهای گوناگون انجام می‌دهیم و باید همگی تلاش کنیم که مشکلات اساسی را برطرف کنیم.

وی با تاکید بر اینکه کرونا در دنیا در حال نابود کردن اقتصاد است، یادآور شد: درآمد ماهانه ۲۰ هزار میلیارد تومان از حامل‌های انرژی است، اما در ایام شیوع کرونا این میزان درآمد کاهش یافت.

حاجی‌بابایی همچنین تصریح کرد: اقتصاد اجازه نداد مردم در خانه‌های خود بمانند و در دنیا قوانین به ناچار رعایت نمی‌شود.
وی خواستار رعایت فاصله گذاری اجتماعی و پروتکل های بهداشتی برای قطع زنجیره انتقال کرونا شد.


نویسنده:نغمه علی بیک زاده
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: