پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۴۲۵۸
تاریخ انتشار: ۱۶ تير ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۹
با معرفی چهار هنرمند و دو مدیر؛
حبیب ایل‌بیگی، محمدجواد حق شناس، مهرداد خوشبخت، افشین هاشمی، مرجان ریاحی و مریم دوستی به عنوان اعضای شورای سیاست‌گذاری نخستین جشنواره فیلم کوتاه «سلفی ۲۰» معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، به‌نقل از  روابط عمومی نخستین جشنواره فیلم کوتاه «سلفی ۲۰»، اعضای شورای سیاست‌گذاری نخستین جشنواره فیلم کوتاه «سلفی ۲۰» معرفی شدند.

بدین ترتیب حبیب ایل‌بیگی کارشناس ارشد روابط بین‌الملل و قائم مقام بنیاد سینمایی فارابی، محمدجواد حق شناس رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران، مهرداد خوشبخت تدوین‌گر، نویسنده و کارگردان سینما و تلویزیون، افشین هاشمی نویسنده، کارگردان و بازیگر تئاتر و سینما، مرجان ریاحی نویسنده، مستندساز و مدیر و موسس پایگاه خبری فیلم کوتاه و مریم دوستی نویسنده و کارگردان سینما و موسس و دبیر جشنواره فیلم کوتاه «سلفی ۲۰»، شورای سیاست‌گذاری این رویداد سینمایی را تشکیل می دهند.

جشنواره فیلم کوتاه «سلفی ۲۰» نخستین جشنواره سینمایی با موضوع زندگی پساکروناست که نتایج و تبعات شیوع این ویروس را بر انسان، جامعه، محیط زیست، سیاست، اقتصاد و … بررسی می‌کند.

این رویداد سینمایی اهدافی همچون واقع‌نمایی و تاثیرات مثبت و منفی شیوع و اپیدمی ویروس کرونا بر شیوه زیست مردم، طبیعت، اقتصاد و سیاست، جامعه، عدم خشونت و قهرمانان و شهدای سلامت را در قالب آثار سینمایی دنبال می‌کند.

جشنواره فیلم کوتاه «سلفی ۲۰» همچنین جشنواره‌ای مجازی و آنلاین است که تمامی روندهای اداری و فعالیت دبیرخانه آن در فضای مجازی صورت می‌گیرد.

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: