پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۴۲۶۰
تاریخ انتشار: ۱۶ تير ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۸
به گزارش گیتی آنلاین به نقل از خبرگزاری پلیس؛ سرهنگ عباس دولتشاهی به همراه ، رئیس حفاظت اطلاعات ، رئیس عقیدتی سیاسی ، در منزل شهید والامقام سید نورخدا موسوی حاضر و ضمن قرائت فاتحه با آرمان های امام و شهدا تجدید میثاق و ادای احترام کردند.

در این مراسم معنوی سرهنگ دولتشاهی اظهار داشت : امروز به برکت خون شهدا و صبر و استقامت خانواده های معظم شهدا نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در اوج عزت و اقتدار است.

 وی افزود : شهادت مرگی است انتخاب شده ، مرگی که انسان مشتاقانه به سوی آن می رود  و اهمیت و ارزش شهید و شهادت نیز از همین جا سرچشمه می گیرد  

 
فرمانده انتظامی شهرستان خرم آباد گفت :  پیامبر مکرم اسلام (ص) می فرماید هیچ قطره ای در پیشگاه خداوند ، محبوب تر از قطره خونی که در راه خدا ریخته می شود  نیست  و مقام و منزلت شهدا در نزد خداوند متعال بسیار والاست .

 وی در ادامه صبر و استقامت خانواده های معظم شهدا را ستودنی دانست و گفت : مقام معظم رهبری فرمودند گاهی رنج و زحمت زنده نگه داشتن خون شهید ، از شهادت ، کمتر نیست و شما خانواده های معظم شهدا حقیقتا از جمله فداکارترین مردم کشور ما و انقلاب هستید . 
 
در ادامه این دیدار سرهنگ دولتشاهی از خانواده شهید والامقام  دلجویی و سپس از آنان خواست که با توجه به جایگاه و منزلت رفیع آنان نزد خدای متعال ، همواره  ما را در رسیدن به موفقیت های نظام مقدس جمهوری اسلامی دعا کنید و از خدای متعال بخواهید که سربازانی لایق برای اسلام و نظام  و ولایت باشیم .

در پایان با قرائت فاتحه نثار روح ملکوتی امام خمینی (ره)  و تمامی شهدا  بخصوص شهدای عرصه نظم و امنیت به مقام شامخ شهیدان ادای احترام و با اهداء لوح یادبود از خانواده آن شهید والامقام دلجویی شد.

خبر : رضا ملکی
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: