پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۴۲۶۲
تاریخ انتشار: ۱۶ تير ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۴
رئیس سازمان صمت لرستان گفت: در راستای مصوبه ستاد استانی مقابله با کرونا یک واحد صنعتی تولید ماسک با ظرفیت روزانه ۶۵ هزارعدد در خرم‌آباد افتتاح شد.


به گزارش گیتی آنلاین به نقل از  روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان ، محمد رضا صفی خانی در آیین افتتاح این واحد صنعتی که صبح امروزدوشنبه با حضور استاندار لرستان؛معاون اقتصادی استانداری ومدیران اجرایی استان برگزار شد ، اظهار داشت: این واحد در راستای مصوبه ستاد استانی مقابله با کرونا به منظور تامین ماسک استاندارد با قیمت مناسب حمایت و راه اندازی شده است.

وی با بیان اینکه  امکان افزایش ظرفیت ۶۵ هزار عدد در روز برای این مجموعه وجود دارد، افزود: در صورت تامین مواد اولیه، ظرفیت تولید ۲۵۰ هزار عدد ماسک روزانه در سه واحد صنعتی استان موجود است که هم اکنون سهمیه لازم برای تولید یک ماه ماسک تامین شد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان تصریح کرد:  ۲ میلیارد و ۱۰۰میلیون تومان برای این واحد تامین شده است و هدفگذاری تولید ماسک لرستان تا پایان امسال برمبنای ۵۸ تا ۵۹ میلیون عدد است که با تامین مواد اولیه لازم محقق خواهد شد.

رضا صفی خانی همچنین در خصوص قیمت ماسک اضافه کرد: نرخ ها بر اساس مواد اولیه می باشد اما برای این کارخانه از محل تولید یکهزار و ۵۰ تومان است و باید یکهزار و ۳۰۰ تا یکهزار و ۴۰۰ تومان به فروش برسد.

خبر : ایرج دریکوند 
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: