پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۴۳۰۲
تاریخ انتشار: ۱۸ تير ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۶
‍ شهردار خرم آباد :
شهردار خرم آباد ظهر چهارشنبه ۱۸ تیرماه در سالن جلسات شهرداری مرکزی با مالکین خیابان انقلاب دیدار و گفت و گو کرد .

در حاشیه این دیدار صمیمانه، شهردار خرم آباد در گفت و گو با خبرنگار گیتی آنلاین بیان داشت : سوله ها و ساختمان های پادگان ۰۷ که قِدمت تاریخی و فرهنگی دارند با حفظ کاربری و تعامل با اداره کل میراث فرهنگی لرستان به موزه های فرهنگی تبدیل و در معرض دید عموم و گردشگران قرار خواهند گرفت .

محمد شریفی مقدم،  افزود : طرح تفکیکی اراضی پادگان ۰۷ آماده  و در کمیسیون ماده ۵ هم مصوب شده در همین راستا سوله ها و ابنیه هایی که میراثی هستند و قِدمت چندین ساله دارند با حفظ کاربری به موزه های فرهنگی تبدیل خواهند شد .

وی اذعان داشت : اراضی پادگان ۰۷ که فاقد کاربری بودند به کاربری های  مسکونی ، تجاری ، آموزشی ، اداری ، درمانی ، فرهنگی ، فضای سبز ، مذهبی و تاسیسات شهری تبدیل خواهند شد .

شهردار خرم آباد جلسه امروز با مالکین خیابان انقلاب را شفاف سازی کرد : امروز با مالکین خیابان انقلاب (دروازه الشتر سابق) جلسه ای برگزار کردیم و کارشناس ها معرفی شدند؛ قرار است توسط هیئت کارشناسی سه نفره که قیمت ها را تعیین می کند قراردادی فی مابین شهرداری و مالکین منعقد گردد و پس از آن به محض اعلام مصوبه شورای اسلامی شهر خرم آباد و کمیته انطباق،  انشاء الله بتوانیم خیابان انقلاب را تا سه راه اسدآبادی بازگشایی کنیم .

محمد شریفی مقدم خاطرنشان ساخت: در پایان تقدیر و تشکر ویژه دارم از همشهریان و بویژه مالکین خیابان انقلاب که نهایت همکاری را با شهرداری دارند و تشکر و سپاس از زحمات و حمایت های استاندار و معاونت عمرانی استانداری، نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه محبوب خرم آباد ، فرمانده لشگر ۸۴ ارتش ، فرماندار و اعضای پرتلاش شورای اسلامی شهر خرم آباد که همواره یار و یاور همکاران بنده در شهرداری هستند .
 .
وی گفت : ما به عنوان خدمتگزار در کنار مردم هستیم نه در مقابل مردم ؛ هر کاری انجام می دهیم وظیفه شرعی و قانونی ماست و بنده به عنوان خدمتگزار  دستبوس تمام همشهریان هستم که با وجود کاستی های بیشمار باز هم یاریگر مجموعه خدوم شهرداری هستند .

شهردار خرم آباد در پایان از همشهریان بخصوص مالکین خیابان انقلاب درخواست کرد همکاری های لازم را با مجموعه شهرداری بیش تر از پیش داشته باشند تا بتوان خرم آباد این شهر باقِدمت و تمدن را خرم و آبادتر کرد.

خبرنگار : مریم نظری 

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: