پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۴۳۰۷
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۳۹۹ - ۰۲:۰۳
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: احیای واحدهای راکد یکی از اقدامات است که در سال جهش تولید مد نظر قرار دارد، که با برنامه ریزی های صورت گرفته در نظر داریم که بیش از 29 واحد را به چرخه تولید بازگردانیم.

به گزارش گیتی آنلاین به نقل از  روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان ؛ محمدرضا صفی خانی در جمع خبرنگاران بیان داشت: یکی از مهمترین برنامه های تعیین شده استان که منجر به امضای تفاهم نامه همکاری مدیریت ارشد استان و معاون سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور شد افتتاح پروژهایی است که امسال به بهره برداری رسیده و اشتغال موثری دارند.

وی با بیان اینکه  در این راستا در لرستان برنامه ریزی هایی صورت گرفته  افزود: تا پایان سال25 طرح با اشتغال 2 هزار و 312 نفر را به بهره برداری خواهیم رساند که این طرح ها کمک شایانی به اقتصاد استان خواهند کرد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان عنوان کرد: البته در طول 3 ماه گذشته شاهد بهره برداری از چند طرح مهم دراستان بودیم.

صفی خانی بیان کرد: علاوه بر آن یکی از اقدامات دیگری که در سال جهش تولید مد نظر قرار دارد، احیای واحدهای راکد بوده که با برنامه ریزی های صورت گرفته در نظر داریم که بیش از 29 واحد را به چرخه تولید بازگردانیم.

وی اظهار داشت: همچنین افزایش ظرفیت واحدهای موجود نیز در دستور کار داشته، چرا که بسیاری از واحدهای تولیدی به خوبی در حال فعالیت بوده و مطمئنا افزایش ظرفیت آنها می تواند کمک شایانی به اقتصاد کشور و لرستان کند.

خبر : ایرج دریکوند 
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: