پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۴۳۲۱
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۱
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: با تلاش و پیگیری ماموران پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی استان سیستان و بلوچستان فرد رمالی که با ترفند های مختلف دفع بلا ، مریضی ، سردرد ، بخت گشایی از شهروندان زاهدان کلاهبرداری می کرد شناسایی و دستگیر شد.
سردار محمد قنبری در گفتگو با خبرنگار گیتی آنلاین اظهار داشت:با تلاش و پیگیری ماموران پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی استان سیستان و بلوچستان فرد رمالی که با ترفند های مختلف دفع بلا ، مریضی ، سردرد ، بخت گشایی از شهروندان زاهدان کلاهبرداری می کرد شناسایی و دستگیر شد.

وی افزود: در بازرسی از مخفیگاه این فرد شیاد تعداد زیادی کتب و دست نوشته های در خصوص رمالی، مقادیری استخوان و پوست حیوانات، چند عدد مهر منقوش به دعاهای خاص، مبلغ 6 میلیون و 820 هزار ریال وجه نقد حاصل از رمالی و یک دستگاه کارت خوان کشف شد.
 وی تصریح کرد: جان برکفان پلیس مبارزه با مواد مخدر استان سیستان و بلوچستان با یک سری کار گسترده اطلاعاتی یکی از عناصر و سرشبکه های اصلی تهیه و توزیع مواد افیونی از مناطق مرزی جنوب شرق کشور به استان های مرکزی کشور را دستگیر کردند.

وی ادامه داد: این سوداگر مرگ از سال 87 تا کنون در استان های سیستان و بلوچستان، هرمزگان و کرمان در امر قاچاق مواد مخدر به صورت گسترده فعالیت داشته است و تحت تعقیب مقامات قضائی بوده است.

فرمانده انتظامی استان گفت:  در این عملیات ضمن دستگیری متهم و  یکی از همدستان و توقیف یک دستگاه پژو 405 در بازرسی از مخفیگاه این قاچاق حرفه ای قریب به یک تن مواد افیونی شامل 966 کیلو  و 200 گرم تریاک و 35 کیلو و 800 گرم حشیش کشف شد .
 سردار قنبری افزود: همچنین ماموران پلیس آگاهی شهرستان سراوان در اجرای طرح سراسری مبارزه با قاچاق فرآورده های نفتی، یک باند حرفه ای قاچاق را شناسایی و دستگیر کردند.

وی ادامه داد: در این عملیات ضمن کشف یک دپو بزرگ سوخت قاچاق مقدار 91 هزار لیتر گازوئیل قاچاق و خارج از چرخه قانونی توزیع کشف و سه متهم این پرونده با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به اداره تعزیرات حکومتی معرفی شدند.
نویسنده:فرشته بامری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: