پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۴۳۷۲
تاریخ انتشار: ۲۲ تير ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۴
مدیرکل راه و شهرسازی لرستان:
مدیرکل راه و شهرسازی لرستان گفت: آسفالت معابر ناصرالدین دورود به مساحت 15هزار متر مربع با اعتباری بالغ بر 15 میلیارد ریال در حال انجام است.


به گزارش گیتی آنلاین به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی لرستان، مهندس رضا خالقی در خصوص بازآفرینی شهرستان دورود بیان داشت:  دورود دارای سه محله انگشته، ناصرالدین، و محله آذری (پل وحدت) است که هدف بازآفرینی شهری است.

وی افزود: محله انگشته و ناصرالدین جزو سکونتگاه‌های غیررسمی و محله آذری (پل وحدت)  جزو بافت میانی است.

مدیرکل راه و شهرسازی لرستان گفت: آسفالت معابر ناصرالدین دورود به مساحت  15هزار متر مربع با اعتباری بالغ بر 15 میلیارد ریال در حال انجام است و هم‌اکنون 5000 مترمربع از این پروژه انجام شده و مابقی در حال انجام است.

رضا خالقی با اشاره به اینکه بهسازی و کف‌سازی پل وحدت شهرستان دورود از دیگر طرح‌های بازآفرینی شهری است، ادامه داد: این پروژه شامل 7300 متر مربع کف‌سازی با سنگ کیوبیک، لاشتر و اجرای کانیو بوده که با اعتباری بالغ بر 23 میلیارد ریال در حال انجام است.

وی گفت:  بهسازی و کف‌سازی پل وحدت شهرستان دورود هم‌اکنون 75 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و عملیات کف سازی آن به پایان رسیده و پیمانکار آن در حال انعقاد قرارداد با شرکت سازنده برای نصب سایه‌بان مغازه‌هاست.

مدیرکل راه و شهرسازی لرستان اعلام کرد: اعتبار تخصیصی برای اجرای این پروژه در سال 98، 10 هزار میلیون ریال بوده است.

خبر :  شاهیوند 
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: