پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۴۳۹۲
تاریخ انتشار: ۲۳ تير ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۴
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوی به مصارف غیرشرب آب در این شهرستان اشاره کرد و خواستار توجه بیش از پیش مردم به مصرف صحیح آب شد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوی به مصارف غیرشرب آب در این شهرستان اشاره کرد و خواستار توجه بیش از پیش مردم به مصرف صحیح آب شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوی یداله سلطانی اظهار کرد: یکی از وظایف اصلی شرکت آب و فاضلاب خوی تآمین آب شرب سالم و بهداشتی است، اما متأسفانه در روستا های این شهرستان برای امور غیرشرب نیز استفاده‌های زیادی از آب شرب می شود.

وی افزود: بخشی از آب شربی که در روستاها مصرف می‌شود صرف استفاده‌های کشاورزی، دام و غیره می‌شود که طبیعتا این آب شرب برای این قبیل مصارف نیست و شرکت آب و فاضلاب وظیفه‌ای هم برای تأمین آب کشاورزی و ... ندارد.

مدیرعامل شرکت با بیان اینکه آب شرب سالم و بهداشتی به دشواری و با هزینه‌های سنگین تأمین می‌شود، خاطرنشان کرد: متأسفانه حتی برخی از شهروندان مزارع و باغات خود را نیز با این آب شرب آبیاری می‌کنند.

سلطانی با دعوت از مردم برای مصرف بهینه آب و پرهیز از مصرف غیرضرور یادآور شد: این شرکت آمادگی کامل دارد تا اهالی شهر و روستا را با روش‌های مصرف بهینه آب بیش از پیش آشنا کند و در این راستا اقداماتی هم انجام شده است.

وی در پایان تصریح کرد: مصرف صحیح و اصولی آب شرب توسط شهروندان و روستائیان علاوه بر جلوگیری از اسراف این نعمت الهی موجب می‌شود تا خدمات‌رسانی شرکت آبفای خوی  بویژه در فصل گرم و در دورانی که با بیماری کرونا مواجه هستیم، استمرار داشته باشد.

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: