پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۴۴۰۸
تاریخ انتشار: ۲۴ تير ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۲
با انجام راهکاههای مختلف توسط کارشناسان شرکت مشکل افت فشار و قطعی آب روستاهای حیدرآباد و عسگرآباد خوی مرتفع شد.

با انجام راهکاههای مختلف توسط کارشناسان شرکت مشکل افت فشار و قطعی آب روستاهای حیدرآباد و عسگرآباد خوی مرتفع شد.

ابراهیم اصغرنژاد خاطر نشان کرد : همواره با فرا رسیدن فصل تابستان مشکلاتی در آب ‌رسانی به روستاها وجود دارد که در راستای حل این مشکل باید در تقویت تأسیسات آب‌رسانی اقدامات لازم به عمل آید.

معاون بهره برداری و توسعه شرکت آب و فاضلاب خوی گفت : به دنبال مشکل افت فشار و قطعی آب برخی از مناطق روستاهای روستاهای عسگرآباد و حیدرآباد بازدیدی از محل انجام شد. اصغرنژاد افزود : در بررسیهای انجام شده مشکلات و چالشها احصاء و راهکارههایی ارایه شد. وی شناسایی و قطع انشعابات غیر مجاز ،تنظیم ساعت کارکرد پمپ و تنظیم سطح مخازن آب برای جلوگیری از سرریز شدن آنرا از راهکارهای مناسب خواند و اظهار داشت : در حال حاضر هیچگونه کمبود آب در روستاهای فوق وجود ندارد.

معاون بهره برداری و توسعه شرکت آب و فاضلاب خوی گفت : همه سعی و تلاش ما در شرکت آب و فاضلاب بر آن است که بتوانیم با اتخاذ تدابیر ویژه و البته کارشناسی شده، مشکلات بوجود آمده را مدیریت و برطرف نموده که این امر نیازمند همیاری مشترکین است .

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: