پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۴۴۱۳
تاریخ انتشار: ۲۴ تير ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۹
ولی ا.. صمدی چگنی
سعید اوحدی رئیس جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران انقلاب اسلامی درحالی هنوز به شعار جدید مسکن ایثارگران رسیده که هنوز تکلیف پرونده های قبلی را مشخص نکرده است.
به گزارش تحریریه، خبری کوتاه در رسانه ها منتشر شد که نشان می دهد سعید اوحدی رئیس جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران برنامه واقعی و جدی برای حل مشکل مسکن ایثارگران دارد.

در تمام سال های گذشته مسکن ایثارگران به بازی جالبی ذیل وام به ایثارگران تنزل داده شده بود که در آن نزدیک به 10 درصد از قیمت یک واحد مسکونی با وام بنیاد شهد تامین می شد.

و اکنون، سعید اوحدی رئیس جدید بنیاد شهید که جانشین محمدعلی شهیدی شده است خبر از تامین مسکن ایثارگران با فرمول جدید می دهد.

سعید اوحدی در مراسم امضای تفاهمنامه تامین زمین موردنیاز مسکن ایثارگران گفت: تفاهمنامه امروز با وزارت راه و شهرسازی یک اتفاق بسیار مهم و بزرگی در راستای رفع مشکل خانواده ایثارگران است. در گذشته اقدامات خوبی برای تامین مسکن ایثارگران انجام شده لست، اما تفاهمنامه امروز 21 تیرماه 99 یک تفاوت آشکار دارد و آن قید شده که وزارت راه و شهرسازی تا سقف 20 هزار مسکن در استان های مشخص شده را تا پایان دولت دوازدهم زمین تامین می کند.

در مورد عملکرد سعید اوحدی نمی توان با سرعت قضاوت کرد، اما می توان انتظار داشت که ابتدا پرونده های قبلی را ببندد و سپس به دادن شعارهای جذاب روی بیاورد.

هنوز کارهای اداری به روز رسانی معوقات ایثارگران انجام نشده است و بسیاری از خانواده های ایثارگر بیش از 5 سال است که معوقات خود را دریافت نکرده اند.

در روزهای اخیر ابهام های زیادی درباره واگذاری شرکت سرمایه گذاری سبحان با شرایط عجیب و پراشکل مطرح شد که هنوز سازمان اقتصادی کوثر روشنگری خاصی نکرده و موضوع را مسکوت گذارده است.

به نظر می رسد که بنیاد شهید پیش از دادن شعارهای جذاب و پر آب و رنگ، تکلیف ابهام قبلی را روشن کند.

پایان/

 
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: