پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۴۴۱۹
تاریخ انتشار: ۲۵ تير ۱۳۹۹ - ۰۳:۵۸
گروه استان ها - لرستان - فرمانده انتظامی شهرستان خرم آباد از دستگیری عاملین تیراندازی و قدرت نمایی در فضای مجازی خبر داد .
 
به گزارش گیتی آنلاین به نقل از خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، سرهنگ"عباس دولتشاهی" در تشریح این خبر گفت :با توجه به برخی اختلافات در سنوات گذشته بین چند نفر در سطح شهر، تعدادی از طرفین در تقابل با همدیگر اقدام به تیراندازی به سوی کارواش طرف مقابل و همچنین با انتشار تصاویر خود با سلاح جنگی در فضای مجازی اقدام به قدرت نمایی کرده بودند.
 
 وی اظهار داشت: افراد خاطی پس از قدرت نمایی و تیراندازی خود را از دید مامورین مخفی و به محل هایی امن  گریخته بودند که پس از رصد دقیق و چندین شبانه روز انجام کار اطلاعاتی توسط عوامل کلانتری 15 ولیعصر(عج) مخفیگاه آنان شناسایی و با هماهنگی دستگاه قضایی و طی یک عملیات منسجم و رعد آسا تعداد 2 نفر از عاملین تیراندازی و قدرت نمایی با سلاح در فضای مجازی دستگیر و تحویل دستگاه قضایی شدند.
 
فرمانده انتظامی شهرستان خرم آباد در ادامه بیان داشت : در بحث برخورد با افراد خاطی و افرادی که به هر نحو بخواهند امنیت مردم را خدشه دار کنند پلیس و دستگاه قضایی با شدت و قدرت برخورد و اجازه عرض اندام به آنان نخواهد داد.

خبر: رضا ملکی
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: