پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۴۴۲۰
تاریخ انتشار: ۲۵ تير ۱۳۹۹ - ۰۴:۰۸
گروه استانها – لرستان ، فرمانده انتظامی شهرستان خرم آباد استفاده از ظرفیت روحانیون نقش بسزایی درکاهش آسیب های اجتماعی دارد .
 به گزارش گیتی آنلاین به نقل از خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، سرهنگ عباس دولتشاهی در دیدار با برخی روحانیون و معتمدین که در دفتر فرماندهی با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و اصول بهداشتی صورت گرفت، در راستای سیاست کلان نیروی انتظامی در زمینه های فرهنگی و اجتماعی به تشریح برخی مشکلات در حوزه آسیب های اجتماعی در سطح شهر خرم آباد پرداخت  .
 
سرهنگ دولتشاهی مبارزه با آسيب هاي اجتماعي را امري همگاني و با اهميت دانست و افزود : بايد تمامي نهادها و سازمان ها دست به دست هم بدهند و هر سازمان به نحوي در پيشگيري از جرائم و آسيب ها قدم بردارد و نقش طلاب و معتمدین و متنفذین در پيشگيري از آسيب هاي اجتماعي انکارناپذير است و روحانيون سفيران امنيت در تمامي نقاط جامعه هستند. 
 
فرمانده انتظامي شهرستان خرم آباد در پايان ضمن تشریح برخی مشکلات با اشاره به اينکه روحانيت تاثيرگذارترين عنصر انقلاب اسلامي است ، خاطر نشان ساخت: مجموعه منظم و متعالي روحانيت در طول چند دهه انقلاب اسلامي نشان داده در مسير آگاه سازي و آموزش در سطح جامعه پيش قدم مي باشند .

 خبر : رضا ملکی
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: