پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۴۴۴۳
تاریخ انتشار: ۲۶ تير ۱۳۹۹ - ۰۱:۱۸
علی ماکنعلی:
یکصدو هشتمین جلسه شورای اسلامی شهر خرم آباد با حضور مهندس قاسمی منش مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان خرم آباد برگزار شد.

به گزارش گیتی آنلاین ، رئیس شورای اسلامی شهر خرم آباد در حضور مهندس قاسمی منش در صحن علنی و رسمی شورا ، گفت : افت فشار آب در برخی مناطق شهر خرم آباد بویژه در گلدشت شرقی و غربی اهالی این مناطق را به شورای شهر کشانده و از اعضای شورا تقاضای رسیدگی دارند .

علی ماکنعلی در ادامه سخنان خود اینبار شهردار را مخاطب قرار داد و اظهار داشت : تنظیف معابر اصلی شهر نسبت به گذشته بهتر شده ولی باز با این وجود باید بیشتر تلاش شود و اگر ما می خواهیم شهری تمیز داشته باشیم باید حقوق کارگران تنظیف را در اولویت قرار دهیم .

وی افزود: روشنایی پارک ها نامناسب است و سد معبر سبزه میدان این روزها به معضلی تبدیل شده و بسیار آزاردهنده است و ترافیک را در این قسمت شهر افزایش داده ، ما نباید اجازه دهیم معابر اصلی شهر جای دستفروشان و میوه فروشان شود .

علی ماکنعلی یادآور شد : در این هفته، سالروز تاسیس و گشایش نخستین مجلس خبرگان رهبری و ۲۶ تیرماه سالروز شورای نگهبان را در پیش رو داریم، همانگونه که مستحضر هستید یکی از ارکان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ، مجلس خبرگان رهبری است .

وی با اشاره به اینکه سه وظیفه شناسایی، انتخاب و نظارت بر رهبری به عهده مجلس خبرگان است، تشریح نمود : رهبری رکن رکین و اساسی نظام است که مسئولیت های وسیعی دارد ، رهبر می بایست فردی دارای توانمندی ، قابلیت و ویژگی های منحصر بفرد باشد و صلاحیت اخلاقی ، سیاسی ، علمی و اجتماعی داشته و توسط مجلس خبرگان تایید شود .

رئیس شورای اسلامی شهر خرم آباد اذعان داشت : مهمترین اقدامی که مجلس خبرگان انجام داد انتخاب آیت الله خامنه ای (مدظله العالی ) بعد از رحلت حضرت امام (ره ) بود که اقدامی واقعا درخور و شایسته بود .

مدیرکل اسبق آموزش و پرورش استان لرستان خاطرنشان ساخت : ۲۶ تیرماه سالروز تاسیس شورای نگهبان است که از نهادهای بااهمیت قلمداد می شود و دارای جایگاه ویژه و ممتاز است ؛ در طول تاریخ، شورای نگهبان و سپاه پاسداران به دلیل اهمیت بالایی که داشته و دارند همواره مورد هجمه ها و حمله های دشمنان قرار گرفته اند .

علی ماکنعلی در فراز پایانی سخنان خود گفت : شورای نگهبان پاسداری از قانون اساسی و احکام اسلامی را بر عهده دارد و نظارت بر قانونگذاری و تفسیر قانون اساسی و نظارت بر انتخابات از وظایف اصلی این نهاد است و ان شاء الله همه ما در جهت تقویت این جایگاه اثرگذار و رفیع پیش برویم .

علی ماکنعلی پیشاپیش فرا رسیدن سالروز تاسیس شورای نگهبان را به ریاست دفتر هیات نظارت شورای نگهبان استان لرستان و کارکنان و زحمتکشان خدوم این نهاد تبریک و تهنیت گفت .

خبرنگار: مریم نظری
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: