پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۴۴۴۴
تاریخ انتشار: ۲۶ تير ۱۳۹۹ - ۰۱:۲۴
شهردار خرم آباد:
شهردار خرم آباد در یکصدو هشتمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر گفت: با تلاش همکاران توانستیم ملک دیگری از شهرداری را بازپس گیری کنیم و قرار است این ملک بعنوان سرای محله اسدآبادی مورد بهره برداری قرار گیرد .
محمد شریفی مقدم ، اوضاع کنونی اقتصاد کشور را ناامیدکننده برشمرد و اظهار داشت : ویروس کرونا ساخت و ساز شهرداری ها بخصوص شهرداری های غرب کشور را به صفر رسانده و در بدترین وضعیت مالی قرار داریم ، حتی در سفر اخیری که به پایتخت داشتیم نتوانستیم تاکنون یک ریال از امور مالیاتی به حساب شهرداری واریز کنیم. 

وی ادامه داد: آراء کمیسیون ماده صد در شورای حل اختلاف مطرح است که امیدواریم تخفیفات آرای ماده صد را لحاظ کنند تا بتوانیم مطالبات پیمانکاران را پرداخت نمائیم .

شهردار خرم آباد در پاسخ به سوال پدیده انتخاباتی شورای اسلامی شهر بیان داشت : جناب رستمی نژاد کل اموال منقول و غیرمنقول شهرداری خرم آباد در دفاتر و لیست اموال و در حسابداری هر منطقه موجود است؛ حسابرسی هم از طرف شورا به تمام حساب و کتاب های شهرداری رسیدگی می کند؛  تاکنون دایره حقوقی شهرداری بسیار مثبت عمل کرده و ۲۳ هزار متر مربع زمین مهستان را به شهرداری بازگردانده ، سه دهنه مغازه بارفروشی که چندین سال مغفول مانده بود را به املاک شهرداری افزوده و اسناد آنها بنام شهرداری صادر شده است .

وی یادآورشد : سند یک ملک در جنب پل هوایی ماسور را ابطال کردیم و در حال پیگیری هستیم که بنام شهرداری زده شود و ملک دیگری در اسدآبادی را بازپس گرفتیم و آن را تبدیل به سرای محله در این منطقه حاشیه نشین خواهیم کرد .


محمد شریفی مقدم به پروژه های عمرانی هم گریزی زد : ۳۰ پروژه عمرانی با اعتبارات سیل و تملک دارایی ها در حال اجرا هستند و پل های آیت الله کمالوند و اناری تا پایان مرداد ماه و دیواره های ساحلی و پل ماسور هم انشالله تا پایان شهریورماه به بهره برداری خواهند رسید .

وی در پایان به مبحث مهم آسفالت معابر شهری اشاره ای کرد :کارخانه آسفالت سازمان همیاری شهرداری ها ، کارخانه شهرداری و یک کارخانه از بخش خصوصی در حال آسفالت معابر هستند که در این راستا آسفالت معابر خاکی را در اولویت و دستور کار قرار دادیم .


 خبرنگار:  مریم نظری 

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: