پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۴۴۴۵
تاریخ انتشار: ۲۶ تير ۱۳۹۹ - ۰۱:۲۸
علی محمد صالحی نسب :
نماینده مردم لرستان در شورای عالی استان ها در یکصد و هشتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر خرم آباد گفت : آسفالت معابر بعد از حفاری اداره آبفا بسیار بی کیفیت و سطح اختلاف منهول ها و آسفالت آزار دهنده است .
به گزارش گیتی آنلاین ، علی محمد صالحی نسب مهمان ویژه شورای اسلامی  شهر خرم آباد را مخاطب قرار داد و بیان داشت : جناب مهندس قاسمی حفاری هایی که در سطح شهر انجام شد لازمه کار اداره تحت امر شماست اما کیفیت پرکردن این حفاری ها جای سوال دارد ؛ چرا از آسفالت بی کیفیت استفاده شده که نیاز به ترمیم مجدد دارد ؟

وی یادآورشد : اختلاف سطح آسفالت و منهول ها بسیار آزاردهنده است و مشکلاتی را برای همشهریان بوحود آورده؛ تاکنون نیز متوجه نشدیم در نهایت اداره آب و فاضلاب چه کارهایی برای منطقه وسیع و کم برخوردار ماسور انجام داده .

رئیس اداره آبفا شهرستان خرم آباد بیان داشت : ما هم از آسفالت خیابان شریعتی شاکی هستیم ، وضعیت آسفالت از زیرگذر تا کرگانه بسیار نامطلوب و بی کیفیت است و بنده هم به پیمانکار تذکر داده ام ؛ پیمانکار به سازمان عمران شهرداری ضمانت نامه داده و قابل اجرا می باشد از دوستان شهرداری تقاضا دارم پیگیری کنند تا پیمانکار مجبور شود یکبار دیگر آسفالت را ترمیم کند .

مهندس قاسمی منش خاطرنشان ساخت : همسطح سازی منهول ها در کشور در حال اجرایی شدن است که مبتکر این طرح عظیم، شهرستان خرم آباد بوده هر چند محدودیت منابع مالی داریم  ولی درصدد هستیم مسیرهای اصلی و بعد از آن فرعی ها را همسطح سازی کنیم .

رئیس اداره آب و فاضلاب شهرستان خرم آباد گفت : در منطقه ماسور بزرگترین پروژه فاضلاب به طول ۳۳ کیلومتر با پیشرفت فیزیکی ۹۷ درصد در حال اجرا است ؛ در حوزه آب شرب هم چند پروژه داریم در این راستا یک حلقه چاه در ماسور ایجاد شده که در ماسور و پاسارگادها فشار آب را بالا برده و در حال احداث مخزنی برای ده محسن و بخش دیگر ماسور هستیم .

قاسمی منش به نکته قابل تاملی اشاره کرد : در این بی آبی متاسفانه نیروهای فضای سبز در طول روز فضای سبز را آبیاری می کنند این در حالی است که مخازن کریم خان گلدشت شرقی آب ندارد و تا توسعه شبکه آب تقاضا داریم این نیروهای زحمتکش شب و یا صبح آبیاری کنند .


خبرنگار:  مریم نظری
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: