پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۴۴۴۶
تاریخ انتشار: ۲۶ تير ۱۳۹۹ - ۰۱:۳۳
رستم کوشکی :
یکصد و هشتمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر خرم آباد در صحن علنی برگزار شد .

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر خرم آباد گفت : پیمانکاران ، اصحاب رسانه، تنظیف و فضای سبز جهت دریافت مطالبات خود به اعضای شورای شهر مراجعه می کنند که این موضوع گاها با بدخلقی ارباب رجوع صورت می گیرد و مشکلاتی را برای اعضای شورا ایجاد می کند.

رستم کوشکی در ادامه بیان داشت : جناب شهردار تدابیری اتخاذ کنید و پیمانکاران را در یک روز و ساعتی معین دعوت نمایید و قول مساعد به آنان بدهید که در زمانی برنامه ریزی شده طلب آن عزیزان را پرداخت می کنید زیرا پیمانکاران با مدیران و شهرداران قبل قرارداد بسته اند و نمی شود امروز شهرداران مناطق و مدیران سازمان های تابعه بگویند زمان فلان مدیر بوده و به ما مرتبط نیست .

باتجربه ترین فرد شورای اسلامی شهر خرم آباد تاکید کرد: طرف حساب ما مردم و پیمانکاران هستند و ما هم همگی اینجا هستیم تا مشکلات این عزیزان را حل کنیم پس رفتار مدیران شهرداری باید با ارباب رجوع صحیح باشد .

رستم کوشکی با اشاره به اینکه مسیر کوتاهی از حدفاصل پل شهدای جهادگران و بلوار زرین کوب و شهید توکل مصطفی زاده چهره نامناسبی بخود گرفته ، اذعان داشت : جناب شهردار مساعدتی داشته باشید تا با کمک اعضای شورا که با مالکین آن منطقه در ارتباط هستند آن مسیر به خیابان ساحلی وصل شود که هم به زیبایی منطقه افزوده شود و هم اینکه مالکین آماده ساخت ۱۰۰ قطعه از زمین ها هستند که می تواند درآمد خوبی برای شهرداری نیز باشد .

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر خرم آباد خاطرنشان ساخت: می بایست زدن ماسک را در محافل عمومی و محیط کار و مکان های سربسته فرهنگ سازی کنیم تا بیش از این مردم به این بیماری گرفتار نشوند .

خبرنگار: مریم نظری
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: