پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۴۴۴۸
تاریخ انتشار: ۲۶ تير ۱۳۹۹ - ۰۱:۴۰
سجاد بابایی:
یکصد و هشتمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر خرم آباد با حضور مهندس قاسمی منش رئیس اداره آب و فاضلاب شهرستان خرم آباد در صحن علنی شورا برگزار شد .

رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر خرم آباد مهمان ویژه این جلسه را مخاطب قرار داد: جناب مهندس قاسمی بیشتر همشهریان ما فکر می کنند که فقط فاضلاب منازل باید به شبکه شهری فاضلاب وصل شود چرا تدابیری نمی اندیشید تا آب روشویی و حمام منازل به شبکه اصلی شهر متصل شود و به جداول و کانال ها نریزد ؟ 

سجاد بابایی به نکته قابل تاملی اشاره کرد: در واقع جداول کوچه و خیابان های شهر باید در تابستان خشک باشد و فقط در فصول بارش، آب باران از این جداول بگذرد ولی متاسفانه می بینیم در اکثر مناطق شهر خرم آباد بویژه در گلدشت و دره گرم آب حمام و روشویی ها به جداول می ریزد و سبب بوی بد در تابستان می شود . 

رئیس شورای اسلامی شهرستان خرم آباد بیان داشت : جناب قاسمی با زحمات فراوان آیین نامه حفاری را تنظیم کردیم و برای اداره آب و فاضلاب فرستادیم اگر طبق آن آیین نامه عمل می شد شاهد این مسئله نبودیم که امروز ورودی گلدشت شرقی توسط شهرداری آسفالت شود و فردا آبفا آن را حفاری کند . 
 
قاسمی منش در پاسخ به سخنان سجاد  بابایی اظهار داشت : ما پذیرنده ی آبهای خاکستری نیز هستیم ولی متاسفانه مشترک بهنگام ساخت و ساز تخلف می کند و آب روشویی، حمام و آشپزخانه را به فاضلاب شهری وصل نمی کند و همین موضوع بعدا برای اهالی کوچه و خیابان مشکلاتی بوجود می آورد و در تابستان از بوی بد جداول در امان نیستند و ما در این رابطه، قانون بازدارنده ای فعلا در دست نداریم .


رئیس اداره آب و فاضلاب تاکید کرد : با فشاری که مردم ماسور برای آسفالت به شورا و شهرداری وارد می کنند شک ندارم همین اتفاق باز در ماسور رخ خواهد داد که به محض آسفالت، اداره آبفا مجبور شود حفاری در این منطقه انجام دهد .  
 
 خبرنگار :  مریم نظری  

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: