پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۴۴۶۴
تاریخ انتشار: ۲۷ تير ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۴
مناف هاشمی عنوان کرد؛
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با تاكيد بر اهميت فرهنگسازى و مهندسى ترافيك در كاهش تصادفات تصريح كرد: متاسفانه در سال گذشته ۶۰۰ نفر جان خود را از دست دادند.
به گزارش گیتی آنلاین به نقل از روابط عمومی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران؛ "سيد مناف هاشمى" در دهمین نشست مشترک پلیس راهور و معاونت حمل و نقل و ترافیک كه به میزبانی پلیس راهور تهران برگزار شد، ضمن قدردانی از زحمات سردار " محمدرضا مهماندار" ، انتصاب "سردار حمیدی " به عنوان رئيس پلیس راهور تهران را تبریک گفت. 

معاون حمل و نقل و ترافيك شهردارى تهران با تاكيد بر نقش تاثير گذار تعاملات بيشتر اين معاونت با پليس راهور در انجام اقدامات ترافيكى در شهر گفت: كاهش تصادفات و فرهنگ سازى استفاده از حمل و نقل پاك ، ٢ محور اصلى مشترك حائز اهميت در مديريت ترافيك شهر است. 

هاشمى با تاكيد بر اهميت فرهنگسازى و مهندسى ترافيك در كاهش تصادفات تصريح كرد: متاسفانه در سال گذشته ۶۰۰ نفر جان خود را از دست دادند از اينرو در سال ۹۹ كاهش تصادف مهمترين دغدغه ى معاونت حمل و نقل و ترافيك بوده و بايد تعداد تلفات به کمتر از ۵۰۰ نفر برسد. 

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در ادامه با اشاره به ضرورت توسعه حمل و نقل پاك در كلانشهر تهران بر ارتقا فرهنگ استفاده از دوچرخه به عنوان وسیله پاک و ایمن در سطح تهران تاكيد كرد و  از سردار حمیدی درخواست كرد این ۲ مورد در دستور کار تمام جلسات بوده و از موضوعات الویت دار این ۲ مجموعه باشد.

 مناف هاشمی در پايان بر نقش تاثير گذار جلسات كارشناسى تاكيد كرد و گفت: تعامل اين دو مجموعه ميتواند به عنوان الگويي در كشور مطرح شود چرا كه معتقدم با برطرف كردن  کوچکترین اختلافات ميتوانيم  در حوزه خدمت رسانی به مردم عزیز تهران خادمین خوبی باشیم. 

در ادامه رئيس پليس راهور تهران بزرگ ضمن ابراز خرسند از برگزاری این نشست، بیان کرد: معاونت حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران همواره کنار مجموعه راهور تهران بوده و بیشترین تعاملات را داشته است.

سردار حمیدی همچنین گفت: تجهیز سامانه های نظارتی در حوزه های مختلف در ارتقای انضباط ترافیکی و کاهش مشکلات بسیار مهم است و در این نشست به این موارد رسیدگی کامل شد و در دستور کار کمیته های مربوطه قرار گرفت.

در این نشست درخواست های مشترک  معاونت حمل و نقل و ترافيك و پليس راهور تهران بزرگ  به منظور تسهيل مشكلات و موضوعات ترافيكى شهر تهران مطرح  و ١٣ پيشنهاد در اين خصوص بررسي شد كه با تعاملات مدیران و کارشناسان در دستور کار و رسیدگی قرار گيرد.
انتهای پیام/
نویسنده:اکرم سادات حسینی شبستری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: