پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۴۴۷۳
تاریخ انتشار: ۲۸ تير ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۱
بیش از سه سال متوالی است که هیچ پرونده و رویداد خشونت آمیز و تروریستی در شین جیانگ رخ نداده است. وضعیت امنیت اجتماعی این منطقه به روشنی بهبود یافته است و مردم به طور قابل توجهی احساس خوشبختی و امنیت دارند. اما پیش از آن، شین جیانگ از تروریسم و ​​افراط گرایی رنج می برد.

در مواجهه با اوضاع وخیم، شین جیانگ اقدامات قاطعی را برای انجام مبارزات ضدتروریسم و افراط گرایی طبق قانون در پیش گرفت، جلوگیری از وقوع مکرر فعالیت های خشونت آمیز و تروریستی و به حداکثر رساندن نجات و از بین بردن افراد با اقدامات غیر قانونی یا جنایی تروریستی و افراطی. خاک و شرایط پرورش تروریسم و افراط گرایی تا حد ممکن محافظت شده است تا حقوق اساسی شهروندان در برابر تروریسم و افراط گرایی محفوظ بماند. شین جیانگ سهم مهم در امر بین المللی ضد تروریسم داشته و مورد تحسین جامعه جهانی نیز قرار گرفته است.

با این حال، برخی از سیاستبازان آمریكا معیارهای دوگانه اعمال می كنند و اقدامات چین را برای مقابله با تروریسم و ​​افراط گرایی در سرزمین خود به عنوان "سرکوب مسلمانان اقلیت های قومی مانند اویغورها" تحریک می کنند، حتی دروغ هایی مانند این که شین جیانگ روحانیون را مورد بازداشت و آزار و اذیت قرار داده، ساخته اند. در حقیقت، مبارزه با تروریسم و افراط گرایی شین جیانگ همواره در مدار حاکمیت قانون صورت گرفته و هرگز علیه هیچ قومی و مذهب خاصی نیست. در حال حاضر شین جیانگ با ثبات کلی، وحدت قومی، همبستگی قومی و انسجام مذهبی همراه است. هیچ گونه توطئه برای مختل کردن شین جیانگ موفق نخواهد شد.

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: