پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۴۴۷۴
تاریخ انتشار: ۲۸ تير ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۶
آریکون یعقوب معاون اداره امنیت عمومی منطقه خودمختار اویغور شین جیانگ روز جمعه 17 ژوییه گفت، شین جیانگ هرگز آزادی سفر مردم از اقوام مختلف این منطقه را محدود نکرده است

او با اشاره به بدنام سازی چین از سوی آمریکا در گزارشی با عنوان «گزارش آزادی مذهبی بین المللی سال 2019» که مطرح کرده، شین جیانگ سفرهای مردم را محدود می کند و با گرفتن گذرنامه های اقلیت های قومی، از صدور گذرنامه جدید برای مسلمانان شین جیانگ مقیم خارج خودداری می کند، گفت: چین کشوری قانونمند است و آزادی شخصی و حق ورود و خروج آنان براساس قانون تحت حفاظت قرار می گیرد.

شین جیانگ هرگز آزادی سفر مردم از اقوام مختلف مانند قومیت اویغور را محدود نکرده است. هر شخص از هر قومیت و یا مذهبی، اگر در فهرست افراد منع خروج به دلیل ارتکاب جرایم نباشد، می تواند آزادانه به خارج از کشور سفر کند و یا وارد چین شود. در خارج از چین، سفارتخانه ها و کنسولگری های چین براساس قوانین مربوط حقوق قانونی تمام چینی های مقیم خارج از جمله مردم اقلیت ها در شین جیانگ را تضمین می کنند. هر تبعه چینی اگر قوانین و مقررات چین را نقض نکند، می تواند از سفارتخانه و سرکنسولگری در محل اقامت خود درخواست صدور گذرنامه کند.

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: