پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۴۴۹۶
تاریخ انتشار: ۲۹ تير ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۹
خبرنگارم اهل قلم هستم و رسانه ، پیج اینستاگرامی دارم برای پوشش و نشر اخبار ، چندین روز هکری پیج مرا در دست گرفته بود و خود بیخبر از همه جا بودم و نمی دانستم در حال بارگذاری تصاویر مبتذل بر روی پیج شخصی من است و عکس و اسم پروفایلم را هم تغییر داده.
یکی از دوستان به من پیام داد که چرا پیج جدید زدی و چرا اسم و عکس پیج قدیمی را تغییر دادی ؛ با کمال تعجب گفتم من چند روزی است که نمی توانم وارد اینستا شوم فکر کنم گوشی همراهم خراب شده ؛ گفت گوشی تو خراب نشده  مطمئنم که هک شدی .

استرس صحت داشتن صحبت این دوست امان از من برید و دسترسی بجایی نداشتم با یکی از نیروهای پلیس فتا تماس گرفتم با اینکه پاسی از شب گذشته بود با بزرگواری خاص خود جوابگوی تماسم شد و گفت شک نکن که هک شدی فردا اول وقت بیا پلیس فتا.

صبح زود به پلیس فتا مراجعه کردم و خدمت جناب سرهنگ آرش ابراهیمی رفتم ، همان مرد بزرگواری که ریاست پلیس فتا را در استان لرستان برعهده دارد ، من چون خبرنگارم و ایشان مسئول همدیگر را خوب می شناسیم مانند همیشه با روی خوش و با مهربانی یک پلیس مرا به حضور پذیرفت و دلیل مراجعه ام را پرسید و من برایش تمام ماجرا را گفتم.

به نیروهای تحت امرش دستور داد هر طور شده پیج مرا بازیابی کنند، اگر بخواهم صادق باشم باید بگویم هرگز باورم نمیشد اکانتم به من برگردد ، عملیات شروع شد و تمام فوت و فن هایی که بلد بودند بکار گرفتند، ناگفته نماند هکری که در برابرشان قرار داشت واقعا حرفه ای عمل کرده بود و پلیس هر راهی را امتحان می کرد هکر از  قبل آن راهها را تمام بسته بود .

وقتی بعد از ساعت ها تلاش به من گفتند حالا دوست داری کدام تصویر را بگذاریم روی پروفایلت فکر کردم شوخی می کنند چون واقعا ناامید شده بودم .

نیروهای کارکشته ، زبده و دلسوز و کاربلد پلیس فتا استان لرستان توانستند هکر را هک کنند و ثابت کردند یک قدم از هکرها جلوتر هستند .

پلیس فتای لرستان توانست آبرو و شرف خود و خانواده ام را به من برگرداند ، این عزیزان ساعت ها تلاش کردند و با تمام توان اکانتم را بازیابی نمودند که جا دارد همین جا از سرهنگ آرش ابراهیمی و نیروهای خبره و زبده تحت امرش تقدیر و تشکر کنم ؛ ما که نمی توانیم جبران کنیم انشاالله خداوند برایشان جبران خیر کند و سایه آنها از سر آبرو و شرف ما کم نشود که اگر این عزیزان نباشند خدا می داند چه آبروها که بر زمین نمی ریزد و چه شرفها که بر باد نمی رود .

می خواهم شاعرانه تقدستان کنم و مهربانانه بگویم : نیروهای پرتلاش و کار بلد پلیس فتا استان لرستان اجازه دهید به احترامتان برخیزم و برای زبدگی، کاربلدی ، دلسوزی و مردمداری شما عزیزان کف بزنم .

مریم نظری
مدیرمسئول هفته نامه چی دا
مسئول پایگاه خبری گیتی آنلاین لرستان

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: