پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۴۵۲۷
تاریخ انتشار: ۳۰ تير ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۱
همزمان با سی و پنجمین سالروز تاسیس بانک سینا، چهارمین جشنواره قرعه کشی حساب های قرض الحسنه پس انداز این بانک با هدف ترویج سنت نیک قرض الحسنه آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی بانک سینا در راستای قدردانی از نیت خیر سپرده گذاران و به منظور ایجاد زمینه های افزایش مشارکت عمومی و گسترش سنت الهی قرض الحسنه، چهارمین جشنواره قرعه کشی حساب های قرض الحسنه پس انداز این بانک برگزار می شود.
در این جشنواره که دربرگیرنده حساب های افتتاح شده از 1 مهرماه سال 1398 تا پایان شهریورماه سال 1399 است، جوایز ارزنده ای نیز به قید قرعه به برندگان اهدا خواهد شد.
جوایز چهارمین جشنواره حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک سینا شامل 5 جایزه ویژه 1 میلیارد ریالی، 35 کمک هزینه تامین مسکن هر یک به مبلغ 350 میلیون ریال، 35 کمک هزینه خرید خودرو ایرانی هر یک به ارزش 250 میلیون ریال، 35 کمک هزینه خرید کالای ایرانی هر یک به ارزش 100 میلیون ریال و میلیاردها ریال جوایز نقدی دیگر است.
تمامی هموطنان نیک اندیش و خیّر برای مشارکت در امر نیک قرض الحسنه و بهره مندی از جوایز جشنواره می توانند نسبت به افتتاح یا تکمیل موجودی حساب خود از هم اکنون تا 31 شهریور ماه جاری اقدام نمایند.
شرکت در قرعه‌کشی جوایز قرض‌الحسنه پس‌انداز منوط به حفظ حداقل موجودی 1 میلیون ریال طی ۹۰ روز متوالی از تاریخ 1 مهرماه ۱۳۹۸ تا پایان وقت اداری 31 شهریور 99 (۹۰ روز بعد از تاریخ آخرین‌مهلت برای افتتاح حساب یا تکمیل موجودی)، مفتوح بودن حساب و داشتن حداقل موجودی (1 میلیون ریال) در روز برگزاری قرعه‌کشی و دارا بودن حساب‌های با کد ملی معتبر است.
هر 50 هزار ریال در هر روز یک امتیاز محاسبه خواهد شد که با تکمیل و افزایش موجودی، مجموع امتیازات و شانس برنده شدن افزایش خواهد یافت.

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: