پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۴۵۷۷
تاریخ انتشار: ۰۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۵
مدیر کل بهزیستی لرستان با حجت الاسلام و المسلمین طهماسبی امام جمعه شهرستان ڪوهدشت دیدار و گفت و گو کرد .

 دکتر یاری مدیر کل بهزیستی ضمن ابراز خرسندی از ملاقات با روحانیون گفت: همه ما در سازمان بهزیستی برآن هستیم تا سرعت آسیب های اجتماعی را  که مورد توجه مقام معظم رهبری"مدظله العالی" است کاهش دهیم و برابر رسالت واقعی سازمان بهزیستی امورات محوله را به نحو مطلوب و در حد توان پیش ببریم.

در این دیدار حجت الاسلام  والمسلمین طهماسبی امام جمعه شهرستان کوهدشت ضمن قدر دانی از زحمات مدیرکل و پرسنل خدوم  بهزیستی لرستان گفت: یکی از اهداف مکاتب الهی حمایت از محرومین، مستضعفان و تامین نیازهای اقشار آسیب پذیر و استقرار عدالت اجتماعی در جهان است و بهزیستی استان در این راستا اقدامات و فعالیت های شایسته و خوبی انجام داده است.

بر اساس این گزارش ؛  آئین افتتاح یک واحد مسکن مددجویی برای یک خانواده دارای دو عضو معلول با حضور مـدیر ڪل بهزیستی استان، معاون فرماندار و تنی چند از مسئولین شهرستان ڪوهدشت به مناسبت هفته بهزیستی صورت گرفت .

 دکتر یاری در حاشیه افتتاح این واحد مسکونی با بیان اینکه سیاست سازمان بهزیستی کشور توانمند سازی جامعه هدف می باشد، تصریح کرد: از ابتدای نهضت مسکن چیزی در حدود ۴۷۰۷ واحد تکمیل و به مددجویان واگذار شده است.
و طی سالجاری ۲۱۷ واحد تکمیل و چیزی در حدود ۱۸۳ واحد نیز تا پایان سال تکمیل و به مددجویان تحویل داده خواهد شد .

 کرم یاری میزان کمک به خانواده های دارای دو معلول مسکن شهری را ۶۰ میلیون تومان و خانواده های روستایی را ۳۶ میلیون تومان و خانواده های عادی را ۱۰ میلیون تومان عنوان کرد که بصورت بلاعوض به این خانواده ها  پرداخت خواهد شد.

برپایه این خبر، آئین افتتاح سالن کنفرانس اداره بهزیستی شهرستان کوهدشت نیز با حضور مدیر ڪل بهزیستی استان و نماینده فرماندار برگزار شد .

گفتنی است این سالن کنفـرانس با اعتباری بالغ بر دویست میلیون تومان و زیر بنای صدو بیست متر و ظرفیت هفتاد نفر بمناسبت هفته بهزیستی به بهره برداری رسید.

خبر : بهرام نادری
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: