پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۴۵۹۴
تاریخ انتشار: ۰۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۴
ستاد ساماندهی امور جوانان نیمروز به مناسبت آغاز هفته_ازدواج، با حضور ادهم کرد مدیرکل ورزش و جوانان استان، فرماندار شهرستان و سایر اعضای ستاد ساماندهی در محل فرمانداری برگزار شد.
گیتی آنلاین_ به نقل از  پایگاه خبری وزارت ورزش وجوانان وبه نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش وجوانان سیستان و بلوچستان،ادهم کرد مدیرکل ورزش و جوانان استان سیستان و بلوچستان گفت: با اعتماد به سازمان‌های مردم‌ نهاد بستری برای فعالیت‌های اجرایی و مدیریتی ایجاد می‌شود که در توانمند سازی حوزه جوانان نقش موثری خواهد داشت.

وی افزود: برگزاری کارگاه های آموزشی پیش از ازدواج و همچنین برنامه های پیشگیری در مناطق روستایی به کاهش آمار طلاق در سیستان و بلوچستان کمک شایانی خواهد کرد.

وی تصریح کرد: دستگاه های اجرایی در شهرستان نیمروز جهت افزایش سمن ها در حوزه های مختلف به ویژه اشتغال و ازدواج حمایت بیشتری داشته باشند.

سمن های استان سیستان و بلوچستان با اجرای طرح های ملی عملکرد بسیار خوبی از خود در سطح کشور نشان داده اند.

وی بیان کرد: افزایش اعتبارات (فصل پنجم) هیات های ورزشی شهرستان نیمروز نسبت به سال‌های قبل رشد داشته است به طوریکه اداره ورزش و جوانان این شهرستان در خصوص اعزام تیم‌های ورزشی به مسابقات کشوری هیچگونه مشکلی نداشته اند.

مدیر کل ورزش و جوانان گفت: این اداره آمادگی دارد در صورت مشارکت دهیاری و فرمانداری شهرستان نیمروز چمن‌های مصنوعی مینی فوتبال به صورت مشارکتی در این حوزه برای ورزشکاران و جوانان ورزش ساخته شود.

کرد افزود: افتخار می‌کنیم که شهرستان نیمروز با درخشش قهرمان کشتی جهان و ایران (امید آرامی) در سطح کشور بیشتر دیده شده است
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: