پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۴۵۹۵
تاریخ انتشار: ۰۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۷
اشگاه بریگ هووس انگلیس به طور رسمی از محمد یوسف شادزهی ملی پوش کریکت کشور از شهرستان سراوان نماینده استان سیستان و بلوچستان جهت بازی در این باشگاه دعوت کرد.
گیتی آنلاین_ به نقل از  پایگاه خبری وزارت ورزش وجوانان وبه نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش وجوانان سیستان و بلوچستان،محمد یوسف شادزهی ملی پوش سراوانی در گفت و گو با روابط عمومی اداره کل با اشاره به اینکه از سال 89 به صورت رسمی فعالیت در رشته کریکت را آغاز کرده است، بیان کرد: اوضاع کریکت در شهر سراوان و استان سیستان و بلوچستان اگر با کمی دلسوزی مدیران و برنامه ریزی درست انجام شود رو به پیشرفت خواهد رفت و چون این استان قطب کریکت ایران است پس پیشرفت استانی باعث پیشرفت کشوری خواهد شد.

وی با توجه به اینکه کریکت یک بازی فکری و مهیج است، به جوانان توصیه کرد تا در این رشته ورزشی فعالیت کنند و از کیفیت بالای بازی و اقتصادی بودن این ورزش در دنیا بهره مند شوند.

ملی پوش سراوانی خاطر نشان کرد: تا کنون در تیم های داخلی مانند باشگاه ایران گاز، زرین طلای شادزهی و شهدین و تیم شهرستانی سراوان بازی انجام داده و بازی در تیم خارجی باشگاه الحیل عمان را در کارنامه خود دارد.

شادزهی در پایان خاطر نشان کرد: به دلیل درخشش در مسابقات آسیایی به تیم بریگ هووس برادفورد انگلیس دعوت شده است
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: