پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۴۵۹۷
تاریخ انتشار: ۰۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۳
وزیر ورزش و جوانان گفت: به صورت هدفمند در حال رصد بحث ازدواج جوانان هستیم و امسال بیش از چهل و پنج هزار میلیارد تومان پرداخت وام ازدواج خواهیم داشت.
گیتی آنلاین_ به نقل از  پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، معاون امور جوانان در نشست مدیران ارشد وزارت ورزش و جوانان با معاون اول رئیس جمهور به ارائه گزارشی از اقدامات حوزه جوانان پرداخت و گفت: بعد از چهل سال، مجمع ملی جوانانبه عنوان یک نهاد غیر دولتی صاحب مجوز شد.
تندگویان اظهار داشت: تعاونی جوانان را ابداع کردیم تا راهکار مناسبی برای اشتغال جوانان روستایی باشد.
معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان تصریح کرد: سعی کردیم اوقات فراغت را به سمت اشتغال زایی ببریم و همچنین طرح منش برای نخبگان ایجاد کردیم که ٥ هزار نفر وارد این طرح شدند.
وی با اشاره به ثبت ملی مجمع خیرین ازدواج افزود: به صورت هدفمند در حال رصد بحث ازدواج جوانان هستیم.
تندگویان بیان کرد: امسال بیش از چهل و پنج هزار میلیارد تومان پرداخت وام ازدواج خواهیم داشت.
وی با اشاره به اهمیت ارتباط مسئولین با جوانان گفت: مسئولان باید ارتباط مستقیم با جوانان داشته باشند زیرا این ملاقات ها و دیدارها تاثیرگذار خواهد بود.
تندگویان گفت: سال ٩١ تنها ٩ تشکل داشتیم که در حال حاضر این تعداد به بیش از سه هزار تشکل رسیده است.
تندگویان با اشاره به آسیب وارد شده به دفاتر مشاوره در ایام کرونا افزود: پرداخت خسارتی برای این دفاتر در نظر گرفته نشده است.

معاون وزیر ورزش و جوانان در پایان گفت: تشکل هایی که کار خیر می کنند باید از پرداخت مالیات معاف شوند زیرا در ایام کرونا به مشکل بر خوردند.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: