پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۴۶۰۵
تاریخ انتشار: ۰۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۴

به گزارش گیتی آنلاین به نقل از خبرنگار روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان لرستان، مهندس حمید رضا کرم وند مدیرعامل این شرکت درگفتگو با خبرنگاران در خصوص وضعیت آبرسانی به روستاهای استان گفت: در حال حاضر حدود 1530 روستا تحت پوشش خدمات شرکت آب و فاضلاب می باشند که از این تعداد حدود 42 روستا به علت افزایش مصرف و افت فشار ناشی از فصل گرما به وسیله 15 دستگاه تانکر آبرسانی می شوند.

وی همچنین خاطر نشان کرد: که ما حدود 29 روستای استان را که تحت خدمات شرکت آب و فاضلاب قرار ندارند را سعی کردیم در راستای مسئولیت اجتماعی آبرسانی آنها را نیز انجام دهیم.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان ادامه داد: پیش بینی ما این است که در مرداد ماه به پیک مصرف آب برسیم که به منظور جلوگیری از افت فشار و عبور از فصل گرما مشترکین روستایی بایستی از آبیاری باغات و زمین های کشاورزی با آب شرب خودداری کنند.

وی تاکید کرد: یکی از برنامه های جدی شرکت برخورد با انشعابات غیر مجاز می باشد چنانچه افرادی از انشعاب غیر مجاز استفاده می کنند به صورت داوطلبانه به امورات مراجعه کرده و آن را به مجاز تبدیل نماینداز تخفیفاتی برخوردار، درغیر این صورت با هماهنگی با نهادهای نظارتی جریمه های سنگین برای این گونه افراد لحاظ خواهد شد و حتی ممکن است کل شبکه فرد جمع آوری شود.

حمیدرضا کرموند در پایان از مردم درخواست کرد که تمامی حوادث ناشی از مشکلات آب شرب را به سامانه 122 این شرکت اعلام کرده تا همکاران در اسرع وقت به رفع حادثه اقدام نمایند.

خبر : مهدی بابایی
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: