پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۴۶۰۸
تاریخ انتشار: ۰۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۵
گروه استانها – لرستان -فرمانده انتظامی استان گفت: استفاده از میراث علمی ، معنوی و رفتاری اهل بیت (ع) بسیار ضروری است .
 به گزارش گیتی آنلاین به نقل از خبرنگار  پایگاه خبری پلیس، سردار حاجی محمد مهدیان نسب فرمانده انتظامی استان لرستان بهمراه رئیس بازرسی استان  با حضور در مجموعه انتظامی شهرستان خرم آباد از تلاش های مجدانه مجموعه فرماندهی انتظامی شهرستان خرم آباد در برخورد قاطع و دستگیری مخلان نظم و امنیت عمومی تقدیر کرد. 

 در ابتدا سردار مهدیان نسب با تبریک سالروز ازدواج مولای متقیان حضرت علی (ع) و بزرگ بانوی جهان خلقت حضرت زهرا (س) و با الگو قرار دادن زندگی و سیره اهل بیت در تمامی مراحل زندگی بیان داشت الگوگیری از سیره عملی ائمه اطهار ضرورت دنیای امروز است . در دنیای امروز که با چالش تمدنی  و تهاجم فرهنگی غرب و غول های بزرگ رسانه ای مواجه هستیم  استفاده از میراث علمی، معنوی و رفتاری اهل بیت (ع) بسیار ضروری می باشد . 

وی اظهار داشت: یکی از مهم ترین آموزه های قرآن و اهل بیت  علیهم السلام  خدمت به مردم و نیازمندان جامعه است  و از دیدگاه مکتب حیاتبخش اهل بیت  خدمتگزاری به مردم  حد و مرز ندارد و همه افرادی که به هر نحو دغدغه خدمت به مردم را دارند  اینان انتخاب شدگان پروردگارند و نگاه خداوند شامل حالشان شده است و بر اساس روایات خدمت به خلق یکی از مهم ترین و با فضیلت ترین عبادات است که شما مصداق خدمتگزاران واقعی بعنوان برقرار کنندگان نظم و امنیت در جامعه هستید. 

در ادامه سردار مهدیان نسب فرمانده انتظامی استان، ضمن تقدیر و تشکر از عملکرد مجموعه انتظامی شهرستان خرم آباد در بحث پیشگیری از وقوع جرائم و همچین برخورد قاطع و سخت با مخلان نظم و امنیت عمومی با اهدا لوح تقدیر و هدایا از فرمانده انتظامی شهرستان خرم آباد و چند تن دیگر از کارکنان مجموعه پلیس اطلاعات و امنیت عمومی شهرستان تقدیر بعمل آورد.

خبر : رضا ملکی
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: