پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۴۶۲۶
تاریخ انتشار: ۰۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۴۳
با فروش 4 اثر از میان 24 اثر به نمایش درآمده صورت گرفت؛
افتتاحیه نمایشگاه طراحی روی لباس پامه استودیو، غروب روز جمعه، 3 مرداد ماه 1399 در نگارخانه بهارک برگزار شد و تا پایان روز اول، 4 اثر به فروش رسید که شروع قابل قبولی برای یک نمایشگاه هنرهای تجسمی به شمار می رود.

به گزارش پایگاه خبری گیتی آنلاین، نمایشگاه طراحی روی لباس پامه استودیو با آثاری از دو هنرمند نقاش، پایا ودادی و مهسا داوودی، ساعت 17 روز جمعه، 3 مرداد ماه 1399 با حضور گردانندگان پامه استودیو در نگارخانه بهارک افتتاح و با استقبال مخاطبانی مواجه شد که مطابق با دستورالعملهای بهداشتی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ایران شامل پوشش دستکش و ماسک در این محفل هنری حضور یافتند و به تماشای این نقش نگاره ها روی البسه پرداختند.

گفتنی است که استودیو طراحی پامه در سال 1389 توسط پایا ودادی و مهسا داوودی با هدف تمرکز بر طراحی لباس و استفاده از نقوش و خطوط سنتی و باستانی ایرانی با نگاهی به هنر معاصر تاسیس گردید چنانکه طراحی های عرضه شده در نمایشگاه طراحی روی لباس، سبک های متفاوت هنری از قبیل نقاشی خط، خط و نقوش اسلیمی را در بر می گیرند و همگی حاصل هنر دست این زوج دانش آموخته رشته نقاشی هستند.

همچنین، در روز نخست این رویداد، 4 اثر از میان 24 اثر به نمایش درآمده به وسیله علاقمندان به هنرهای تجسمی، به عنوان اثری هنری با قابلیتِ مضاعفِ استفاده به صورت پوشاک خریداری شد زیرا بنا بر بیانیه هنری پامه استودیو به قلم پایا ودادی، اولویت با تکثیر نقش ها به علت اهمیت تاریخ نگارانه آنها است: نقش ها فراتر از زمان و مکان زیست می کنند و خرد راستینی از رابطه انسان و زندگی را در درون خود دارند. آنها بیانگر چگونگی هم زیستی و درگیری انسان با دنیایی است که او را احاطه کرده.

نقش ها با شهود و روش های زندگی انسان کهن بستری بی پایان برای مکاشفه در معنای زندگی اند.

در آخر، نمایشگاه طراحی روی لباس پامه استودیو، به مدت پنج روز، تا روز چهارشنبه، 8 مرداد ماه 1399 از ساعت 17 تا 20 در نگارخانه بهارک واقع در میدان ونک، ده ونک، خیابان شهید صابری، کوچه یکم، پلاک یک برپا است.


خبرنگار گیتی آنلاین: فرزاد جمشیددانایی

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: