پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۴۶۹۴
تاریخ انتشار: ۰۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۱
رئیس سازمان صمت لرستان:
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: تا پایان سال 25 طرح تولیدی و موثر را به بهره برداری خواهیم رساند که این طرح ها کمک شایانی به اقتصاد استان خواهند کرد.
به گزارش گیتی آنلاین به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان ؛ محمدرضا صفی خانی در جمع خبرنگاران بیان داشت: یکی از اقداماتی که در سال گذشته مد نظر قرار داشت، احیای واحدهای راکد بوده که با برنامه ریزی های صورت گرفته 29 واحد با سرمایه گذاری 870 میلیارد تومانی و اشتغال 550 نفر به صورت موثر را توانستیم به چرخه تولید بازگردانیم.

وی ادامه داد: یکی از اولویت دیگری که در سال جهش تولید مد نظر قرار دارد، احیای واحدهای راکد بوده که با برنامه ریزی های صورت گرفته پیش بینی می شود 30 تا از واحدها صنعتی با اشتغال 870 نفری فقط در واحد های راکد استان داشته باشیم.

رئیس سازمان صمت لرستان اضافه کرد: یکی از مهمترین برنامه های تعیین شده استان که منجر به امضای تفاهم نامه همکاری مدیریت ارشد استان و معاون سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور شد، تا پایان سال 25 طرح تولیدی و موثر را به بهره برداری خواهیم رساند که این طرح ها کمک شایانی به اقتصاد استان خواهند کرد.

خبر : ایرج دریکوند 
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: