پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۴۶۹۵
تاریخ انتشار: ۰۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۷
گروه استان ها - لرستان - فرمانده انتظامی خرم آباد از اجرای مستمر طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در سطح شهرستان خبر داد
  به گزارش گیتی آنلاین به نقل از  خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، سرهنگ " عباس دولتشاهی" اظهار داشت : به منظور ارتقاء امنیت اجتماعی ، با برنامه ریزی های مستمر و به منظور برخورد قاطع با هرگونه هنجار شکنی در تیرماه  طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در14 مرحله به مرحله اجراء درآمده است .
 
وی بیان داشت: پس از انجام کار اطلاعاتی دقیق و رصد های صورت گرفته و استفاده از ابزار فنی چندین باند سرقت  و به تعداد 151 نفر سارق شناسایی که با هماهنگی دستگاه قضایی دستگیر . پس از انجام بازجویی های فنی به 319 فقره انواع سرقت اعتراف  کردند . 
 
فرمانده انتظامی خرم آباد بیان داشت :  در بحث مبارزه بی امان با سوداگران مرگ  4  نفر که در سطح شهرستان اقدام به خرده فروشی و توزیع مواد مخدر کردند شناسایی و طی عملیات های متعدد دستگیر و مقدار قابل توجهی انواع مواد مخدر اعم از سنتی و صنعتی از آنان کشف  و همچنین 155 نفر معتاد متجاهر جمع آوری و تحویل کمپ های مجاز به منظور ترک اعتیاد و بازپروری شدند .
 
سرهنگ دولتشاهی گفت : در راستای همین طرح تعداد 650 نفر متهم تحت تعقیب مراجع قضائی  نیز پس از انجام کار اطلاعاتی شناسایی و پس از دستگیری تحویل دستگاه قضایی شدند ضمن اینکه تعداد 807 دستگاه انواع خودرو و موتور سیکلت که برای شهروندان ایجاد مزاحمت اعم از آلودگی صوتی ، حرکات نمایشی و یا بصورت پلاک مخدوش و یا فاقد پلاک و ... بوده توسط عوامل انتظامی توقیف و روانه پارکینگ شدند . 
 
فرمانده انتظامی خرم آباد افزود : به حول و قوه الهی اجرای طرح های ارتقاء امنیت اجتماعی بصورت مستمر و بی امان  ادامه خواهد داشت و با تعاملات خوبی که با دستگاه قضایی برقرار است برخوردی قاطع و سخت با هنجار شکنان  و افرادی که به هر نحو بخواهند مخل نظم و امنیت شوند خواهیم داشت.
خبر : رضا ملکی 
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: