پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۴۷۰۷
تاریخ انتشار: ۰۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۱
فرماندهی انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: یک باند مسلحانه قاچاق مواد مخدر به مناطق مرکزی کشور را متلاشی کردند
سردار محمد قنبری در گفتگو با خبرنگار گیتی آنلاین اظهار داشت: ماموران انتظامی شهرستان ایرانشهر با پشتیبانی فنی و اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان یک باند مسلحانه قاچاق مواد مخدر به مناطق مرکزی کشور را متلاشی  کردند.

وی افزود: در این عملیات مقتدرانه ضمن دستگیری 2 قاچاقچی و توقیف 2 دستگاه پژو 405 مقدار یک تن و 199کیلو و640 گرم مواد مخدر شامل یک تن 189 کیلو و 640 گرم تریاک، 10 کیلوگرم شیشه به همراه یک قبضه اسلحه كلاش و 4 تيغه خشاب حاوی 103 عدد فشنگ جنگي کشف شد.

وی تصریح کرد: با هوشیاری و سرعت عمل کارآگاهان دایره مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی شهرستان زابل، متهم به قتل جوان22 ساله در یک نزاع دسته جمعی در کمتر از 2 ساعت از وقوع جنایت دستگیر و به همراه 3 همدستش پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شد.

 وی ادامه داد: با تلاش شبانه روزی کارآگاهان دایره مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی مردی 47 ساله که توسط سرنشینان دستگاه پژو  405 در مقابل بازار طلافروشان شهر سراوان گروگان گرفته شده بود پس از 14 روز اسارت روز از چنگال آدم ربایان رها و صحیح و سالم به آغوش خانواده بازگشت.

فرمانده انتظامی استان گفت: در این پرونده گروگان گیران برای رهایی فرد ربوده مقدار 2 کیلو شمش طلا به مبلغ 20 میلیارد ریال را از خانواده گروگان مطالبه کرده بود که تلاش برای دستگیری آنها و انگیزه شان از این عمل مجرمانه کماکان ادامه دارد.

سردار قنبری افزود: در اجرای طرح سراسری مبارزه با قاچاق کالا و ارز با تلاش شبانه روزی کارکنان انتظامی استان سیستان و بلوچستان طی هفته گذشته ضمن انهدام 2 باند حرفه ای قاچاق، شناسایی 5 دپو، 10 دستگاه تریلی تانکر دار توقیف و 12 عدد باک اضافی خودروهای سنگین کشف شد.

وی ادامه داد: در این رابطه مقدار 347هزار و 606 لیتر سوخت قاچاق شامل 144 هزار و 582 گازوئیل و 78 هزار و 224 لیتر بنزین،124 هزار و 800 لیتر سایر مشتقات نفتی در شهرهای زاهدان، دلگان و سراوان کشف شد.
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: