پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۴۷۲۰
تاریخ انتشار: ۰۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۰
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قزوین گفت:
حجت الاسلام زهرایی,در دیدار با شورای قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه صاحب الامر گفت:بنده خودم به سپاه ارادت خاصی دارم، درسپاه و همچنین بسیج نفس کشیده و بزرگ شده ام.اعتقاد دارم که سپاه همیشه کارهای زمین مانده را انجام داده است.
به گزارش گیتی آنلاین,حجت الاسلام زهرایی مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قزوین در دیدار با شورای قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه صاحب الامر گفت: بنده خودم به سپاه ارادت خاصی دارم، درسپاه و همچنین بسیج نفس کشیده وبزرگ شده ام. اعتقاد دارم که سپاه همیشه کارهای زمین مانده را انجام داده است و در حال حاضر هم مجموعه قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه، مجموعه ای چابک و جهادی در محرومیت زدایی روستاها می باشد که با سرعت عمل خوبی در حال کار خدمت رسانی می باشد و کارهای عقب مانده در روستاها را پیگیری میکند.

مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی استان قزوین در ادامه افزود :همه ما باید کمک کنیم روستاها زنده بمانند, محل تولید و رونق اقتصاد کشور شوند. مدیرانی که پشت میز می نشینند و در میدان محرومیت قرار نگرفته اند، نمی توانند تصمیم درستی در خصوص رفع مشکلات روستاها بگیرند.

حجت الاسلام زهرایی در پایان  چنین خاطرنشان کرد:سازمان تبلیغات اسلامی استان قزوین در راستای رفع محرومیت روستاها با آمادگی کامل در کنار قرارگاه,قرار دارد و با اعزام و استقرار روحانیت و همچنین ساخت خانه عالم در روستاها تلاش می کند تا در خصوص رفع آسیب های اجتماعی و تربیتی گام موثری بردارد.

خلیل ملازینل یکی از مسئولین ارشد قرارگاه پیشرفت و آبادانی در ابتدای جلسه گفت:اگر دستگاه های خدمت رسان,امروز به روستاها خدمت رسانی نکنند,قطعا در آینده باید در حاشیه شهرها برای آسیب های اجتماعی برنامه ریزی نمایند.

ملازینل در پایان  این نشست چنین ابزاز داشت:برنامه ریزی برای آب شرب، جلوگیری از هدر رفت آب کشاورزی و همچنین توسعه شغل در روستاها می تواند زمینه مهاجرت از روستاها را کاهش و یا به صفر برساند.

*در ابتدای جلسه کارگروه های فرهنگی اجتماعی، سلامت، تعلیم و تربیت، عمران و زیرساخت و اقتصاد و اشتغال گزارشی از اقدامات خود در روستاها را بیان کردند.
نویسنده:
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۳
انتشار یافته: ۷
ZcqGHUIbWfDrtgd
Viet Nam
۱۵:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۸
0
0
eAJqTQafyNZgwpzo
knOFIgacyE
Brazil
۱۲:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۹
0
0
zrGSxKfbinW
CIFXQrnS
Brazil
۱۲:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۹
0
0
ZtsdjmqeOPXUJ
cFodnBamyH
Peru
۱۴:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۹
0
0
hfLncxUpuFVNH
QEbBtPNkICe
Peru
۱۴:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۹
0
0
ENPjCfqbBehuX
ABEVGMJWrHedp
Ghana
۱۳:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۰
0
0
VEXISepQshCxH
lyrGoZmOIj
Ghana
۱۳:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۰
0
0
XRcizFhCwbrgnkpa
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: