پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۴۷۲۲
تاریخ انتشار: ۰۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۲
یک متخصص گوش و حلق و بینی و فوق تخصص طب سوزنی دانشگاه سلطنتی ملبورن استرالیا از کشف راهکار درمانی برای بهبود بیماری کرونا خبر داد و گفت: درمان انجام شده توسط بنده ترکیب چند دارو بوده که در کلاس دارویی ایران قرار داشته و سال ها از طرف همکاران به بیماران تجویز می گردد.
دکتر عباس غفاری در مطلبی که در اختیار پایگاه خبری گیتی آنلاین قرار داد، نوشت: درمان انجام شده از طرف بنده در بیماران مبتلا بسیار درخشان و موثر بوده و آماده در اثر آمار بیماران و نتایج
حاصله هستیم.
وی تصریح کرد: داروهای مورد استفاده داروهای موجود در داروخانه های بوده و بسیار ارزان و در دسترس می باشد. و باعث مباهات است بتوانیم به هموطنان عزیز و بیمار بدون تحمیل هزینه گزاف کمک نمائیم.
 متخصص گوش و حلق و بینی و فوق تخصص طب سوزنی دانشگاه سلطنتی ملبورن استرالیا درباره اینکه آیا کووید ۱۹ درمان دارد یا خیر نیز گفت: با توجه به تجارب همکاران در دنیا و اکثر کشورهای پیشرفته دنیا فعال هیچ درمان موثری برای بیماری پیشنهاد نشده است. و چندین دارو مانند هیدروکسی کلروکین و آزیترومایسین و یا رمدسیویر و فاویپیراویر توصیه گردیده است که هیچکدام فعلا به طور کامل موثر نبوده است.
غفاری تصریح کرد: البته با افتخار باید اذعان نمایم از روزهای شروع بیماری کرونا بنده تجربه ی ۳۶ سال طبابت خویش را بکار برده و داروهای ارزان قیمت موجود بازار ایران را برای درمان شروع کرده‌ایم و به لطف خداوند متعال به طور قطع آمار بسیار بالایی در درمان بیماری کرونا داشته ایم که اسامی بیماران و شماره های اشخاص در لیست درمانی ما قرار دارد و خوشحال خواهیم شد که این درمان را در معرض استفاده همکاران و تمام بیماران قرار دهیم .
وی افزود: درمان انجام شده توسط بنده ترکیب چند دارو بوده که در کلاس دارویی ایران قرار داشته و سال ها از طرف همکاران به بیماران تجویز می گردد. البته نکته ی کلیدی این درمان در ترکیب دارو است که به صورت معجزه اتفاق افتاده است ودر ۱۰۰ ها مورد بیمار پاسخ فوق العاده به درمان داده است. بطوریکه حاضر هستم با تمام بیماران که تحت درمان بنده قرار داشته اند مصاحبه شود.
این متخصص گوش و حلق و بینی و فوق تخصص طب سوزنی دانشگاه سلطنتی ملبورن استرالیا گفت: البته هدف از ارائه این مقاله کمک به بیماران و همکاران محترم در صف مبارزه با ویروس کووید ۱۹ است و بدنبال چیز دیگری نیستم.
غفاری تاکید کرد: کسانی که مایلند از روند درمان و روش آن آگاه شوند بخصوص همکاران متخصص مفتخر خواهیم بود که تجربیات خویش را انتقال دهیم.

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: