پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۴۷۲۹
تاریخ انتشار: ۰۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۰
در قالب یک نمایشگاه انفرادی عکس؛
نگارخانه بهارک با اتمام نمایشگاه طراحی روی لباس پامه استودیو، به سراغ نمایش آثار یک عکاس جوان خواهد رفت تا همچنان، با "جستجو و تکرار"، استعدادهای هنری جوان را شناسایی و به جماعت اهل ذوق کشور معرفی کند.

به گزارش پایگاه خبری گیتی آنلاین، نمایشگاه انفرادی عکس میثم غیاثوند با نام "جستجو و تکرار"، از ساعت 17 روز جمعه 10 مرداد ماه 1399 در نگارخانه بهارک، فعالیت خودش را آغاز می کند تا نگاه عکاس را به محیط پیرامون و شخصیت ها به تصویر بکشد و بدین گونه، فردیت عکاس و مردمان جامعه را مورد کند و کاو قرار دهد.

"جستجو و تکرار" همانند دیگر نمایشگاه های برگزارشده در نگارخانه بهارک پس از تعطیلی سه ماهه رویدادهای هنری پیرو شیوع ویروس کرونا و بازگشایی آنها در اردیبهشت ماه 1399، فقط مطابق با دستورالعملهای بهداشتی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ایران شامل پوشش دستکش و ماسک قادر به پذیرایی از هنردوستان است.

لازم به ذکر است که سابقه ساخت فیلم کوتاه و انجام تایپوگرافی در حوزه طراحی گرافیک در پیشینه هنری میثم غیاثوند به چشم می خورد و این نمایشگاه انفرادی عکس، نخستین نمایشگاه انفرادی او در رشته عکاسی به شمار می رود که حاصل تلاش دو ساله وی برای ثبت، ضبط و جمع آوری آثار مورد نظر است.

قاب های عکس "جستجو و تکرار" به مدت پنج روز، از شنبه تا چهارشنبه هفته جاری، 11 تا 15 مرداد ماه 1399 از ساعت 21-17، دیوارهای نگارخانه بهارک واقع در میدان ونک، ده ونک، خیابان شهید صابری، کوچه یکم، پلاک یک را زینت خواهند بخشید تا فرصت خرید آثار را برای علاقمندان فراهم کنند زیرا طبق عرف برپایی نمایشگاه در نگارخانه بهارک، با طلوع خورشید در جمعه ای دیگر، نوبت عرضه هنرآفرینی هنرمندی دگر فرا می رسد.

 

خبرنگار گیتی آنلاین: فرزاد جمشیددانایی
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: