پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۴۷۴۲
تاریخ انتشار: ۰۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۶
گروه استانها – لرستان . فرمانده انتظامی خرم آباد گفت : بسیج بعنوان کارآمد ترین ، مومن ترین ، انقلابی ترین و پاک ترین نیروها در کنار تمامی دستگاه های اجرایی در حال خدمت فی سبیل الله است
به گزارش گیتی آنلاین به نقل از خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "عباس دولتشاهی"در جلسه هم اندیشی و تعاملی که بین نیروی انتظامی و فرماندهان پایگاه های مقاوت بسیج حوزه مقاومت نجف اشرف صورت گرفت بر تعامل هر چه بیشتر و بهتر نیروی انتظامی شهرستان و بسیج بعنوان نیروی مخلص در بحث تامین و تولید نظم و امنیت تاکید کرد. 
 
در ابتدای این دیدار فرمانده انتظامی شهرستان خرم آباد ضمن خوش آمد گویی و  تشکر از حضور فرمانده بسیج حوزه مقاومت نجف اشرف و جمعی از فرماندهان پایگاه های مقاومت بسیج اظهار داشت : الحمدالله امروز نیروهای مسلح ودستگاهای امنیتی با ایمان،توکل بخدا و همدلی درحال خدمت  به ملت شریف بوده و از هیچ تلاش و کوششی  فرو گذار نبوده اند. 
 
سرهنگ دولتشاهی در ادامه بیان داشت : امروز نیروی انتظامی با توجه حجم بالا ماموریت و  گستردگی و تنوع ماموریت خود در حوزه نظم و امنیت ، انجام امور و خدمات قضایی ، تعامل خوبی با سایر دستگاه های اجرایی کشور در برقراری نظم و امنیت اجتماعی و روانی و فضای مجازی دارد . 
 
دولتشاهی افزود : دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران برای از بین بردن امنیت در تمامی عرصه ها تلاش های زیادی کرده اند  اما با وجود مردم آگاه و بصیر و وجود جوانان مومن و انقلابی تمامی توطئه های دشمنان نقش بر آب شده است.  
 
وی  در بخش دیگری از سخنان گفت: امروز به فضل خدای  متعال بسیج بعنوان کارآمد ترین ، مومن ترین  ، انقلابی ترین و پاک ترین نیروی مردمی  در کنار تمامی دستگاه های اجرایی ، انقلابی و نیروی انتظامی در تمامی عرصه ها پتانسیل فعالیت دارند. 
 
فرمانده حوزه مقاومت بسیج نجف اشرف در ادامه این دیدار ضمن تقدیر از عملکرد نیروی انتظامی بیان داشت : امروز پلیس نظام جمهوری اسلامی بعنوان یکی از پاک ترین دستگاه های خدمتگزار و حامی مردم در حال خدمت رسانی است. 
 
سرهنگ پاسدار مصطفی علی نژاد ادامه داد: امنیت در شمار نعمت های درجه اول پروردگار است و اگر امنیت در کشوری وجود داشت ، امکان پیشرفت علمی و عملی  و پیشرفت اخلاقی و انسانی در آن وجود خواهد داشت . 
 
گفتنی است در پایان  این دیدار فرماندهان انتظامی و بسیج  ضمن تاکید بر لزوم  همدلی، تعامل و همکاری  را به منظور ایجاد امنیتی مطلوب در دستور کار خود قرار دادند.

خبر : رضا ملکی
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: