پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۴۷۵۱
تاریخ انتشار: ۰۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۳:۳۷
طی حکمی از سوی سرپرست فدراسیون ورزشهای روستایی صورت گرفت:
گیتی آنلاین - کرمانشاه- طی حکمی از سوی عباسعلی اکبری سرپرست فدراسیون ورزش روستایی و بازیهای بومی محلی جمهوری اسلامی ایران بهرام بهروش با توجه به تخصص و تجارب عالی به سمت سرپرست انجمن زوران کشور منصوب شد.

به گزراش گیتی آنلاین منطقه کرمانشاه ، طی حکمی از سوی عباسعلی اکبری سرپرست فدراسیون ورزش روستایی و بازیهای بومی محلی جمهوری اسلامی ایران بهرام بهروش با توجه به تخصص و تجارب عالی به سمت سرپرست انجمن زوران کشور منصوب شد.

در متن این حکم آمد است .


جناب آقای بهرام بهروش  
با سلام

احتراماً در اجرای بند ۱۲ ماده ۳ اساسنامه فدراسیون‌های ورزشی آماتور جمهوری اسلامی ایران به موجب این حکم  به سمت سرپرست انجمن زوران کشور منصوب می شوید .

شایسته است با هماهنگی و پیش بینی تمهیدات لازم و امعان نظر ویژه به رسالت و وظایف تبیین شده در جهت توسعه و ترویج این رشته ورزشی و ایجاد وحدت رویه اقدام لازم بعمل آورید.

 ➖ برنامه ریزی در جهت توسعه و تعمیم رشته ورزش زوران باهدف توانمند سازی و ارتقاء سطح سلامت و بهره‌وری جامع.

➖ برنامه ریزی در جهت تربیت نیروی انسانی متخصص. 

➖ هماهنگی در جهت برگزاری مسابقات ورزشی.

➖ برنامه ریزی درجهت حمایت از فرآیند های ورزشی قهرمانی به ویژه در رده سنی پایه 

➖تعامل مستمر با سازمان‌ های مرتبط و استفاده بهینه از ظرفیت های بخش خصوصی و غیردولتی بویژه


    عباسعلی اکبری
 سرپرست فدراسیون 


گفتنی است بهرام بهرورش رئیس هیأت ورزشهای روستایی و بازیهای بومی محلی استان کرمانشاه نقش بسزایی در معرفی و ثبت ورزش زوران بنام کرمانشاه داشته است و همواره تلاشهای بسیار فراوانی را در اجرای مسابقات معتبر این رشته پهلوانی ایفا کرده است.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:سید محمد موسوی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: