پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۴۷۶۰
تاریخ انتشار: ۰۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۲۰

پدیده انتخاباتی دور پنجم شورای اسلامی شهر خرم آباد در جلسه فوق العاده و در صحن علنی که بررسی وضعیت برج های دوقلو را با حضور مدیرعامل شرکت سرمایه گذار در دستور کار داشت ، گفت: تا جایی که شنیدیم و در آغاز شورای دور پنجم به ما گفته شد این بود که شرکت معین کوثر زمانی قرارداد منعقد کرده صراحتا اعلام داشته نیاز مالی ندارم و هیچ احتیاجی به پیش فروش نیست و ما نقدا پروژه را به ثمر خواهیم رساند، اما متاسفانه این مدت زمان 36 ماهه طی شد و پروژه سالها بعد از آن نیز به طول انجامید و به بهره برداری نرسید.
 
ولی الله رستمی نژاد افزود: وقتی شنیدم سهم شهرداری 25 به 75 است مخالف سرسخت این قرارداد شدم و هم اکنون هم هستم زیرا ما نماینده ی مردم شهر در این پارلمان محلی هستیم و در واقع امانتدار مردم می باشیم .
 
وی گفت: جناب احمدیان این حق مسلم شهرداری منطقه یک است که اگر شما به معبر صد در صد تجاوز کرده باشید پیگیری کند و از مجاری قانون بگذرد .
 
 ولی الله رستمی نژاد تاکید کرد: بهترین و عالی ترین زمین شهر خرم اباد در اختیار شما قرار دارد و نام شرکت شما هم مورد تایید دوستداران نظام می باشد پس انتظار داریم همتی کنید و پیگیر شوید و جبران قصور نمایید و بازهم تاکید می کنم سهم 25 به 75 به درد شهرداری مقروض نمی خورد و این یک قرارداد ناعادلانه است.
 
خبرنگار : مریم نظری  
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: