پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۴۷۶۴
تاریخ انتشار: ۰۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۴۲
سرنوشت مبهم برج های دوقلو سبب شد یکصد و نهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر خرم آباد بصورت فوق العاده و با حضور احمدیان مدیرعامل شرکت معین کوثر برگزار شود .

 به گزارش گیتی آنلاین ، رئیس شورای اسلامی شهر خرم آباد سخنان خود را اینگونه آغاز کرد: جناب آقای احمدیان سرنوشت مبهم برج های دوقلو سبب ناامیدی و بدبینی مردم به شورای شهر و شهرداری شده، مردم انتظار داشتند در موعد مقرر این پروژه به اتمام برسد ولی از سال 93 تاکنون پیشرفتی لاک پشتی داشته است. 

علی ماکنعلی ادامه داد: قرارداد برج های دوقلو قرارداد ظالمانه ای است که در آن سهم شهرداری 25درصد و سهم شرکت معین کوثر 75 درصد تعیین شده .
 
 وی اظهار داشت: دراین قرارداد موظف بوده اید در مهلت  36 ماه پروژه را به بهره برداری برسانید، طبق سند و مدرک می گویم زمانی که قرارداد بسته شده شرکت معین کوثر تا زمان صدور مجوز ساخت صبر نکرده و بلافاصله شروع بکار و 18 ماه بدون مجوز، کار کرده ، حال با اینکه شهرداری می گوید مجوز ساخت شما تمدید شده و منع قانونی ندارید از کار کردن امتناع می کنید و می گویید مجوز ساخت نداریم ؟
 
 رئیس شورای اسلامی شهر خرم آباد شفاف تر بیان کرد : جناب احمدیان 18 ماه بدون مجوز ساخت کار کرده اید و این 18 ماه به آن سه سال که قرار بود پروژه را تحویل بدهید اضافه شد و بعد از آن نیز در تیرماه 97 الحاقیه ای برای کمک به شما با امضای مسئولین شهر، استاندار و دادستان تنظیم شد ولی با این وجود باز شما لاک پشتی حرکت می کنید و بسیار واضح  و روشن است میلی به اتمام این پروژه ندارید .
 
علی ماکنعلی تاکید کرد : مسئولین شهر برای ما محترم هستند ولی نفعی در این پروژه ندارند پس نباید برای شما الحاقیه می زدند باید این الحاقیه به صحن شورا می آمد و ذی نفعان که همان شهرداری و شورای شهر هستند در این باره تصمیم گیری می کردند . 
خبرنگار : مریم نظری  
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: