پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۴۷۶۵
تاریخ انتشار: ۰۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۴۶
محمد شریفی مقدم به همراه اسماعیل رضایی نائب رئیس شورای اسلامی شهر خرم آباد، علیرضا صادقی معاون امورعمرانی شهرداری ، مهدی آزادمنش رئیس سازمان بازآفرینی شهری و علی افروزه مدیرزیبا سازی شهرداری؛ از کوی علی آباد بازدید کرد .

به گزارش گیتی آنلاین ، شهردار خرم آباد و هیئت همراه مشکلات و معضلات کوی علی آباد را در دفتر تسهیل گری این محله مورد بحث و بررسی قرار دادند . 

محمد شریفی مقدم در جمع نیروهای تسهیلگر و موسسه خیریه باب الحوائج (ع) گفت: کارهای خوبی در کوی علی آباد انجام گرفته ولی باز کارهای انجام نشده بسیار هستند و کارهایی که بر زمین مانده زیبنده ی این منطقه نیست ؛ ما به عنوان متولیان همیشه شرمنده مردم این مناطق هستیم و امیدواریم بتوانیم در بحث عمرانی ، فضای سبز و زیباسازی علی آباد قدم های بیشتری برداریم .

وی افزود: آقایان علی افروزه و مهدی آزاد منش و علیرضا صادقی به همراه سعید فتوحی شهردار منطقه 3 موظف هستند از این لحظه به بعد بطور جد مشکلات و معضلات این منطقه را به ریز در حد توان شهرداری مرتفع کنند. 
 
شهردار خرم آباد خاطرنشان ساخت: برخی از این مشکلات را شهرداری  به تنهایی می تواند انجام دهد و برخی دیگر را می توانیم به کمک سپاه پاسداران حل و فصل کنیم زیرا سردار کشکولی بارها تاکید کرده اگر شهرداری بخواهد در مناطق حاشیه نشین کارعمرانی انجام دهد سپاه پاسداران، شهرداری را با تمان توان یاری می دهد . 

وی اظهار داشت: در نظر است اگر فضایی در کوی علی آباد پیدا شود سرای محله ای در علی آباد احداث شود همانگونه که سرای محله گل سفید راه اندازی شد و اکنون در حال ساخت سرای محله پشت بازار هستیم و فضای مکانی سرای محله اسدآبادی هم خوشبختانه تعیین شده است . 
 
اسماعیل رضایی نائب رئیس شورای اسلامی شهر خرم آباد بیان داشت: دفاتر تسهیلگری بازوهای اجرایی شهرداری هستند بویژه دفتر تسهیلگری کوی علی آباد که الحق از فعالین است و ما زحمات آنها را رصد می کنیم ، این جوانان بسیاردلسوز هستند و بدون هیچ چشمداشتی مشکلات مردم را مرتفع می کنند .

بر پایه این گزارش، رسول پاکدل مدیر دفتر تسهیلگری کوی علی آباد و مدیر موسسه خیریه باب الحوائج (ع)، علی نظری معتمد محله و مسئول هیئت فرهنگی- مذهبی و موسسه نیکوکاری محبین امام حسن مجتبی (ع) و امین دریکوند مسئول و مربی تیم فوتسال شهرآرا به ارائه گزارشات و عملکرد خود پرداختند.
 
شایان ذکر است ، شهردار خرم آباد در پایان به معاونت ها و روسای سازمان های تابعه دستورات لازم را بیان کرد و از آنها خواست کمبود مخازن زباله در کوی علی آباد را در اسرع وقت تامین کنند و دیوار حائل بتنی ساخته و دیوارهای این منطقه در خور و شایسته مردم رنگ آمیزی شود و بهترین رنگ آمیزی در این محله انجام گیرد . 
 
خبرنگار : مریم نظری  

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: