پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۴۷۶۶
تاریخ انتشار: ۰۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۲
کرونا و فوتبال!!
اشکان مدهنی جوان دوستدار فوتبال و اهل خرم آباد لرستان در روزهای کرونایی به بهانه دلتنگی برای فوتبال مطلبی را به رشته تحریر درآورد .


باید اعتراف کرد امروز دیگر برخلاف سابق فوتبال در هر لحظه از زمان درحال تغییر و دگرگونی است ، این بازی همیشه درحال توسعه ، پیشرفت و تسخیر جهان بوده ، دیگر مرزها برای فوتبال معنایی ندارد و مرزهای خاکی بر روی بازیکنان گشوده و کلیه باشگاههای دنیا درحال سفر و برگزاری مسابقات در سطوحی بالا و بصورت مستمر هستند؛ مسائل مالی و اقتصادی بصورت مستقیم در فوتبال دخیل بوده و آن را به شدت تحت تاثیر قرار داده و میتوان مدعی بود که این ورزش در اوج دوران شکوفایی و نبوغ خود بسر برده و این پیشرفت همچنان با سرعتی زیاد رو به جلو در حال حرکت است.

اما کرونا این مهمان ناخوانده خود را به فوتبال رساند، کرونا آمد تا ما بیشتر از قبل متوجه شویم که زندگی بدون فوتبال، بدون هیجان فوتبال ، بدون ناراحتی های فوتبال ، بدون شکست و پیروزی های فوتبال، و... برایمان بی ارزش است.

 کرونا آمد تا ما متوجه شویم چقدر فوتبال را دوست داریم.

فوتبال همیشه برای ما عاشق و دلباخته ای بوده که بدی های معشوقش را میبخشد و کنار او میماند ، اما بالاخره از ما دست کشید و مجبور شد از معشوق همیشگی اش جدا بشود .

ویروس ناشناخته ای از راه رسید و در یک مدت زمان کوتاهی تمام وجودش را آلوده کرد ....

حال جای عاشق و معشوق عوض شده ، فوتبال در بستر بیماری بسر میبرد و ما هر روز یکی از خاطرات ماندگاری را که برایمان ساخته را به یاد میاوریم .

فوتبال باید بهبود پیدا کند ، 
عقربه های ساعت دوباره برای بازگشت فوتبال آماده شده اند و تا بهبودیِ کامل  زمان زیادی نمانده است .

ما ایمان داریم که دوباره فوتبال بر میگردد و یکبار دیگر خالق لحظه های ناب ، اشک ها و لبخندهایمان می شود و دوباره جنون را به ما عرضه می کند . 
"فهمیدیم که عاشق و دلباخته این بازی ما هستیم "


دلتنگی های یک هوادار عاشق


نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: