پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۴۷۶۹
تاریخ انتشار: ۰۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۲
گروه استان ها – لرستان – فرمانده انتظامی شهرستان خرم آباد از دستگیری عامل شرارت و تیراندازی طی یک عملیات ضربتی خبر داد .
‍  
به گزارش گیتی آنلاین به نقل از خبرنگار پایگاه خبری پلیس ،  سرهنگ"عباس دولتشاهی" در تشریح این خبر گفت :  در پی شرارات و تیراندازی  به سوی منزل احدی از شهروندان در سنوات گذشته . بلافاصله اکیپی از عوامل تخصصی کلانتری 16 پشته حسین آباد به منظور شناسایی و دستگیری عامل یا عاملین شرارات در دستور کار قرار گرفت .
 
وی اظهار داشت: پس از چند شبانه روز کار اطلاعاتی، ماموران موفق به شناسایی فرد شرور و محل اختفاء وی  گردیدند که پس از هماهنگی با دستگاه قضایی طی یک عملیات ضربتی  در مخفیگاهش دستگیر و به مقر انتظامی دلالت گردید .
 
دولتشاهی در ادامه افزود: طی بررسی از سوابق نامبرده مشخص گردید دارای چندین فقره سابقه  کیفری اعم از شرارت و اخلال در نظم و آسایش عمومی بوده که با دستور مقام محترم قضایی روانه زندان گردید .
 
فرمانده انتظامی شهرستان گفت: پلیس ضمن اشرافیت اطلاعاتی و رصد دقیق کلیه موضوعات با استفاده از اختیارات قانونی و حمایت دستگاه قضایی ، هرگونه شرارت و اعمالی که باعث اخلال در نظم و امنیت عمومی و سلب آسایش شهروندان شود با شدیدترین وجه ممکن برخورد خواهد کرد.

خبر : رضا ملکی
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: