پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۴۷۷۰
تاریخ انتشار: ۰۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۷
‍ مدیرکل نوسازی مدارس لرستان:
مهندس امیر غفوری نژاد از ظرفیت همه دستگاه های اجرایی و دولتی در طرح آجر به آجر خبر داد.

به گزارش گیتی آنلاین به نقل از روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس لرستان، امیر غفوری نژاد  در جلسه ای که با حضور آقای دکتر نخعی مدیر کل آموزش و پرورش استان، رضوی رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز استان و خرم آبادی  معاونت مشارکت های مردمی برگزار شد،در راستای طرح آجر به آجر افزود: در این زمینه باید از ظرفیت همه دستگاه های اجرایی و دولتی استفاده شود.

وی بیان کرد: طرح آجر به آجر با هدف گسترش فرهنگ مشارکت مردمی و بسترسازی برای جلب کمک آحاد مردم در مدرسه‌سازی صورت می گیرد که باید بتوانیم از ظرفیت دستگاههای دولتی استفاده کنیم.

مدیرکل نوسازی و مدارس لرستان اظهار کرد: این طرح به منظور زمینه سازی برای مشارکت افراد خیر با هر سطح از توان مالی، در مدرسه‌سازی آغاز شده و در قالب آن آحاد جامعه با هر میزان درآمد و در هر سطح و طبقه‌ای می‌توانند حتی با اهدای هزینه خرید یک آجر، در مدرسه‌سازی سهیم شوند.

در ادامه این جلسه رضوی رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز اظهار کرد:  از فرصت های بدست آمده  در جهت تحقق طرح آجر به آجر باید بخوبی استفاده و از خیرین تکریم و تجلیل شود.

 دکتر نخعی مدیر کل آموزش و پرورش لرستان تصریح کرد:  ضمن تشکر از فعالیتهای گسترده خیرین در استان این آمادگی را داریم که در جهت اجرای طرح آجر به آجر همکاری و با جمع آوری  مبالغ خرد هم بتوانیم کارهای بزرگ را انجام دهیم.

خبر : فرج الله بیرانوند 
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: