پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۴۷۸۴
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۷
‍ دبیر جامعه اسلامی کارگران لرستان :
نشست خبری - مطبوعاتی علی دهقان نژاد دبیر جامعه اسلامی کارگران لرستان در موسسه باب الحوائج(ع) کوی علی آباد محله شمشیرآباد واقع در شهر خرم آباد برگزار شد .

به گزارش گیتی آنلاین،  دبیر جامعه اسلامی کارگران لرستان گفت : این تشکل صنفی در سال ۷۱ تاسیس و شهریور۹۸ توسط دبیرکل محترم جناب دکتر کرمی این مسئولیت به بنده واگذار شد و با افتخار می گویم تاکنون ۳ هزار نفر عضو شناسنامه دار در جامعه کارگری داریم ‌.

علی دهقان نژاد افزود : از شهریور گذشته تاکنون ۷۰ درصد از نیروهای جوان و نخبه کارگری با تشکیل کمیته هایی جهت تشخیص و چاره یابی علل تعطیلی و نیمه تعطیلی کارخانجات لرستان گرد هم آمده اند و با برگزاری جلسات و تحقیقات میدانی و کارشناسی در حال دست یابی به این موضوعات مهم هستند این در حالی است که می بایست مدیران دستگاه های اجرایی و استاندار لرستان این اهداف را دنبال کنند و به چرایی ها دست یابند .

وی گفت : زمانی که استان لرستان به مقام اول بیکاری در کشور دست یافت استاندار لرستان واکنش عجیب و غریبی  نشان داد و گفت که در آمار و ارقام نرخ بیکاری استان شیطنت هایی شده ؛ همین جا بگویم جناب استاندار اگر مقام اول بیکاری استان را قبول ندارید و می گویید شیطنت شده پس با مقام اول فلاکت چه کنیم ؟ آیا در مقام اول فلاکت که نصیب لرستان شد باز هم شیطنت رخ داده ؟

دبیر جوان جامعه اسلامی کارگران لرستان در ادامه افزود : جناب استاندار آیا خبر از مهاجرت جوانان نخبه و انقلابی و با عزت لرستان ندارید ؟ آیا نمی دانید جوانان نخبه لرستان کارگران کارخانجات استان های دیگر هستند ؟ آیا معاونت اقتصادی شما تحصیلات اقتصادی دارد؟ آیا معاونت اقتصادی شما اقتصاددان است ؟

 وی بخش خصوصی ناکارآمد و غیرکارشناسی را مهمترین علت تعطیلی و ورشکستگی کارخانجات لرستان برشمرد و تشریح کرد : ما کارخانجات را به بخش خصوصی بدون سرمایه واگذار می کنیم ، بخش خصوصی غیرکارشناسی که فقط آمده تسهیلاتی از مدیران لرستان بگیرد و برود و آن تسهیلات را در استان های دیگر سرمایه گذاری کند زیرا می دانند که مدیران لرستان پیگیر تسهیلاتی که پرداخت کرده اند نبوده و نیستند .

علی دهقان نژاد بیان داشت : جا دارد از جناب علی آشتاب مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی لرستان و علی جهانی مدیر کل تامین اجتماعی استان تقدیر و تشکر کنم که در هر زمانی حامی کارگران هستند و تشکری نیز از نمایندگان داشته باشم بویژه جناب دکتر ویس کرمی و محمودوند که تاکنون فریاد مردم لرستان بوده و با جامعه کارگری نیز ارتباطات خوبی دارند .

علی دهقان نژاد در پایان سخنان خود تصریح نمود : امیدوارم نمایندگان لرستان روی عزل و نصب های مدیران اجرایی استان مدیریت و با مدیران ناکارآمد برخورد جدی داشته باشند، از استاندار بخواهند از مدیران اجرایی و میدانی استفاده کند و مدیران نیز پرسنل خود را جهت خدمت به مردم و قشر زحمت کش کارگر تحت نظر بگیرند .

شایان ذکر است در این نشست خبری که بمناسبت فرا رسیدن روز خبرنگار برگزار شد از خبرنگاران حامی کارگران( مریم نظری ، هادی کردعلیوند، سجاد دالوند، نرگس سپهوند، علی عبدالله زاده و اکبربابایی ) تجلیل بعمل آمد .


خبرنگار : مریم نظری 
عکاس : هادی کردعلیوند

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: