پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۴۸۰۶
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۰
احمدی بیغش با اشاره به تحریم فلزات علیه ایران:
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است هرگاه جمهوری اسلامی اقدام جدیدی در حوزه دفاعی صورت داده و موجبات عصبانیت آمریکا را فراهم می‌کند، آنها تحریمی علیه ایران وضع می‌کنند.
محمود احمدی بیغش در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در واکنش به تحریم‌های جدیدی که شورای امنیت ملی آمریکا در پی آزمایش موشک بالستیک از اعماق زمین صورت داد، گفت: هر اقدامی که منافع ملت ما را در پی داشته باشد، قطعا منافع دشمنان قسم خورده را به خطر می اندازد.
نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی در ادامه با اشاره به تأکیدات رهبری مبنی بر حفظ امنیت ملی و اهمیت دارا بودن سلاح های بازدارنده، اظهار داشت: وقتی آمریکایی ها موضع خصمانه علیه جمهوری اسلامی می گیرند به معنای عصبانیت آنها بوده و قطعا آزمایش موشکی اخیر، منافعی برای ملت ما در پی داشته است.
وی در ادامه با بیان اینکه رزمایش نظامی اخیر که طی آن موشک بالستیک برای نخستین بار در دنیا از اعماق زمین پرتاب شد، اظهار کرد: پیام این اقدام، تقویت بنیه نظامی جمهوری اسلامی به صورت فزاینده به دنیا است ضمن اینکه این دست آزمایش های نظامی هیچ منافاتی با منافع ملی همسایگان و خطری برای منطقه ندارد.
 احمدی بیغش ادامه داد: از سوی دیگر به نمایش گذاشتن توان نظامی کشورمان در پی رزمایش های نظامی این پیام را برای کشورهای در سراسر کره خاکی دارد که هر کس بخواهد به منافع نظام جمهوری اسلامی خدشه ای وارد کند، با سلاح های مدرن و روز دنیا با آنها مقابله خواهیم کرد.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پایان با بیان اینکه ایران هیچگاه آغازگر هیچ جنگی نخواهد بود و از سلاح های خود صرفا در حوزه دفاعی استفاده می کند، خاطرنشان کرد: ما فراتر از پرتاب موشک بالستیک از اعماق زمین پیش می رویم و به دشمنان قدّار خود نشان می دهیم آنچنان در حوزه دفاعی قدرتمند شده ایم که آنها نمی توانند فکر لحظه ای جسارت علیه ملت ایران را در سر بپرورانند./
پایان پیام
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: