پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۴۸۱۹
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۲
رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی گفت : شرکت آب و فاضلاب شهرستان جشنواره مجازی شعر پویش جان آب در خطر است را با هدف ترویج بیش از پیش فرهنگ سازی و مدیریت مصرف آب برگزار می‌کند.

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی گفت : شرکت آب و فاضلاب شهرستان جشنواره مجازی شعر پویش جان آب در خطر است  را با هدف ترویج بیش از پیش فرهنگ سازی و مدیریت مصرف آب برگزار می‌کند.

یداله سلطانی  ضمن دعوت از علاقه‌مندان برای مشارکت در این رویداد فرهنگی و ادبی گفت: موضوع کلی  این جشنواره "مدیریت مصرف آب در جامعه و اهمیت حیات آب در حیایت بشریت " است.

سلطانی با بیان اینکه شاعران می‌توانند حداکثر سه اثر در موضوع  ذکرشده در فراخوان به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند،افزود: قالب آثار آزاد و آخرین مهلت ارسال اثر 28 مرداد و زمان برگزاری اختتامیه 30مرداد 1399 است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوی خاطرنشان کرد: علاقه‌مندان به شعر می‌توانند ضمن هماهنگی، اطلاعات تکمیلی درباره جشنواره  از جمله نحوه ارسال آثار ، جوایز ، مهلت ارسال آثار و ... را از طریق سایت abfakhoy.com   و همچنین کانال فضای مجازی @pooyesh_ab99 دریافت نمایند . همچنین در نظر داریم اختتامیه این جشنواره را به صورت زنده از فضای مجازی پخش نماییم.

وی یادآور شد: این جشنواره در دو بخش فارسی و ترکی برگزار می شود و به سه نفر از برگزیدگان هر بخش جوایز نقدی اهدا خواهد شد. و همچنین در هر بخش فارسی و ترکی از 3 نفر بعنوان آثار شایسته تقدیر و جوایزی اهدا خواهد شد.

لازم به توضیح است که این جشنواره با همکاری اداره ارشاد اسلامی ، رسانه اینترنتی سیزین تی وی و نشریه سراسری ندای قلم در حال برگزاری است .

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: