پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۴۸۳۶
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۸
‍ هیئت مدیره موسسه خیّریه باب الحوائج(ع) کوی علی آباد با رئیس سازمان فرهنگی _ اجتماعی و ورزشی شهرداری خرم آباد دیدار و گفت و گو کرد .
 در این دیدار صمیمانه ، رسول پاکدل و علی نظری مختصری از عملکرد موسسه خیّریه باب الحوائج (ع) را به ریاست جدید سازمان فرهنگی _ اجتماعی و ورزشی شهرداری خرم آباد ارائه دادند و خواستار همکاری بیشتر این سازمان با منطقه حاشیه نشین و کم برخوردار کوی علی آباد محله باقدمت شمشیرآباد شدند .

بهزاد رضوانی رئیس سازمان فرهنگی - اجتماعی و ورزشی شهرداری خرم آباد ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و عملکرد جهادی این دو جوان خرم آبادی ، بیان داشت : چند روزی می شود که در این سمت خدمتگزار همشهریان خرم آبادی شده ام ولی من خود از بدنه شهرداری هستم و با فعالیت های شما عزیزان در کوی علی آباد و مناطق کمترتوسعه یافته شهرخرم آباد آشنایی کامل دارم و امید فراوان دارم بتوانیم با همکاری و همدلی دوجانبه قدمهای مثبتی برای اهالی شریف کوی علی آباد برداریم .

 بهزاد رضوانی از مدیران پرتلاش شهرداری خرم آباد است که چند روزی می شود طی حکمی از جانب محمد شریفی مقدم شهردار مرکز استان ، مدیریت سازمان فرهنگی _ اجتماعی و ورزشی شهرداری خرم آباد را عهده دار شده . 

گیتی آنلاین ، ضمن تبریک انتصاب بجا و شایسته بهزاد رضوانی مدیر اهل قلم و رسانه موفقیت های روز افزون ایشان را از درگاه ایزد منان خواهان و خواستار است .


خبرنگار : مریم نظری

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: